La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 875 Culés

0

Gdybyście musieli mieszkać w państwie faszystowskim lub państwie komunistycznym to które byście wybrali? Ja chyba to pierwsze.

1

@Kgorecki2500 faszystowskie. W komunistycznym łatwiej bylo po prostu umrzeć z jakiegoś błahego powodu.
Ale ofc to wybor jak miedzy kupą rzadka, a gesta. :D

1

@Kgorecki2500 Komuna jak widać jednak ,,lepsza,, skoro dalej egzystuje.

1

@Kgorecki2500 Zależy które to pierwsze, jak włoskie to tak, jak niemieckie to już lepiej komunizm.

1

@Kgorecki2500
Zależy jakie państwo bierzemy pod uwagę bo na przykład obecne komunistyczne Chiny są moim zdaniem lepsze niż Włochy/Niemcy czy Hiszpania z okresu faszyzmu. Zresztą podobnie jak życie w Europie wschodniej w takich państwach jak Polska Czechosłowacja w latach 70 czy 80 było chyba lepsze od wyżej wymienionych państw faszystowskich. Jednak biorąc pod uwagę najgorsze okresy w tych doktrynach to chyba mimo wszystko wolałbym mieszkać w państwie faszystowskim.

0

@Kgorecki2500 to zależy jakie faszystowskie jakie komunistyczne chiny to też komuna.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?