La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1446 Culés

4

FC BARCELONA- koszykówka
No i mamy final four po świetnym 5 meczu:)
W Niemczech zagramy z Olympiakos Milano i widzę duże szanse na final bo ostatnio gra się nam z nimi dobrze.
Turniej finałowy pod koniec maja na arenie Lanxess Niemcy.
Oby się udalo:)

0

@lucca87 final 4 to jeden mecz?

konto usunięte

2

@lucca87 z takim budzetem to ...final powinni dostac przed rozgrywkami :D

a tak na serio , trudna seria z Zenitem ktora zalapal sie do playoffs rzutem na tasme

Barcelona powinna przejsc Milano i zagrac moim zdaniem z Anadolu .Szykuje sie piekne Final Four :D

konto usunięte

2

@amanter tak jeden Barca gra z Milanem a CSKA z Anadolu , przegrani graja mecz o 3 miejsce , wygrani graja o puchar .

konto usunięte

0

@amanter pamietaj , to sa piekne i najlepsze rozgrywki w Europie .Final Four , czy w reczna czy w kosza .Cos pieknego .Bedziesz chcial streama to pisz priv .

1

@amanter
dokładnie tak jak napisał @Ronaldinho10VB niżej

z zenitem już niewygodnie grało nam się w grupie, bodajże 1-1 było, zresztą zauważyłem że oni mieli takie zespoły z którym im nie szło - to samo przecietne fransuckie ASVEL Lyon - daleko w tabeli a 2 porazki

też obstawiam że Milan przejdą, a finał to już może być arcyciekawy z kimkolwiek by nie był:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?