- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1580 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
Safrani
2
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1580 Culés
12
NEYMAR
widzę dużo tu śmieszków, ale gdzie byli nasi piłkarze wczoraj? na kanapie przed TV
neymar to wciąż piłkarz klasy światowej wg mnie top 3 ostatnich lat za Messi i CR7 i mimo wszystko grał ostatnio w finale i półfinale LM
nie wygrał bo wygrywa zespół, City może nie grało wczoraj zachwycająco ale grali świetnie jako zespół i świetnie w obronie na niewiele pozwalając Paryżanom
Pep zbudował wreszcie zespół z City nawet bez klasycznej 9 i tego nam potrzeba aby za rok wygrać LM - zespołu
my ten zespół budujemy i na pewno potrzebne są wzmocnienia bo szeroka kadra to podstawa a Neymar uważam mimo wszystko by nam się przydał na pewno bardziej niż coutinho i niestety dembele
pozostałe wzmocnienia jak Garcia, Depay, Emerson i LO to też mus, bo kadra musi być szeroka i wyrównana aby powalczyć na wszystkich frontach
i mi oprócz Neymar marzy się jeszcze jeden crack - tym razem na ŚO - np. de Ligt, bo Pique chyba czekają już permanentne problemy ze zdrowiem
3
@lucca87 Akurat ostatnie lata to Lewy,Messi i de Bruyne.Neymar wiecznie kontuzjowany.
0
@Encore
nie wiem co ty rozumiesz przez ostatnie lata? bo dla mnie to nie rok, 2 a kilka lat a fakt jest taki ze w tym okresie CR7 co by nie mówić był zaraz po Messim najlepszym piłkarzem świata i ciągle pokazuje klasę, Neymar zreszta też
1
@lucca87 No biorę pod uwagę ostatnie cztery lata
0
@Encore
no to sorry CR7 jest w tym okresie dużo lepszy niż Lewy czy de bruyne
poza tym skąd 4 lata, rozumiałbym jakiś równy okres 5 albo 10 lat
1
@lucca87 W czym jest lepszy od Kdb?
1
@Encore w strzelonych golach.
1
@Bobo25 @Encore
w trofeach w LM:) w złotych piłkach trochę tego będzie