La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 991 Culés

konto usunięte

29

Dawno nie widziałem tak dobrze grającej drużyny jak wczoraj Chelsea. Już w pierwszym meczu w Madrycie zagrali świetnie tylko brakowało im skuteczności i znakomicie bronił bramkarz Realu. W tym dwumeczu stworzyli przynajmniej 10 doskonałych sytuacj bramkowych. Wczoral taktycznie to był top topów. Jak trzeba było to cofnęli się do defensyw. W innym przypadku w 75! minucie grali wysokim pressingiem. Wybiegani, waleczni i świetnie grający piłką. Finał będzie ekscytujący a MC będzie miał bardzo cieżką przeprawę.

4

@Janiama "Dawno nie widziałem tak dobrze grającej drużyny jak wczoraj Chelsea.", a ja widziałem i to całkiem niedawno. Przedwczoraj Manchester City.

2

@Janiama Tuchel pan trener, tyle w temacie.

konto usunięte

0

@Zoker MC ma lepszych piłkarzy. Po za tym miała w kieszeni 2 1 z pierwszego meczu i PSG bez Mbappe. Moim zdaniem Chelsea zagrała na wyższym poziomie niż MC

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?