La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1141 Culés

26

Moim zdaniem warto zwrócić uwagę na coś co wiele osób pomija. Otóż Chelsea Tuchela przez całą fazę pucharowa, nawet przez minutę nie była poza LM. Na zasadzie, że musi odrabiać stary, bo odpadną.
⚽Atletico 0-1, 2-0 ✅
⚽Porto 0-2, 0-1 ✅
⚽Real 1-1, 2-0 ✅

Przegrali z Porto, to fakt, ale to był taki piękny gol na otarcie łez, niż zagrażający Chelsea. Drugi finalista Man.City musiał drżeć o awans w meczu z BVB, w pierwszym z PSG też musieli gonić wynik i odrabiać straty. Chelsea jako jedyny zespół z całej stawki w LM, nawet przez minutę nie była poza LM. Za to też myślę warto pochylić głowę nad Chelsea Tuchela.

1

@AmigoBlancos Po prostu Thomas robi dobrą robotę. Ta agresja z jaką wczoraj Niebiescy rzucali się na Real to czysty gegenpress. Tylko skuteczność napastników kłuła w oczy, ale ważny jest awans.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?