La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1243 Culés

17

A wiecie co jest najlepsze?
Że gdyby Real jakimś cudem dostał się do finału, to byłoby pisane, że "ta drużyna potrafi cierpieć" i inne tego typu pierdoły.
Tymczasem Real został wczoraj całkowicie zdominowany przez środek pola Chelsea. W drugiej połowie oglądałem najgorszy Real od tego po bramce na 3-1 w Klasyku w 2018. I to mnie niezmiernie cieszy. Tym bardziej, że dokonała tego moja Chelsea.
Miłego dnia :D

5

@VamosRakieta Mental Tuchela top

konto usunięte

9

@VamosRakieta Cierpieć to potrafia kibice Barcelony w lidze Mistrzow ;D
Z dystansem mordo :D

4

@VamosRakieta "moja Chelsea"
Aha, fajnie.

1

@Rust_Cohle dlatego czasami trzeba poświętować ;)

3

@VamosRakieta "moja Chelsea" czyżby transfer Ivana na wyspy? :D

Wzajemnie mordko milego :)

konto usunięte

3

@VamosRakieta moja Sevilla* coś ci się źle kliknęło. Czy może jest to przeciek i trzeba obstawiać transfer rakiety na wyspy? Pucuj się świeżak!

2

@Ghotti Sevilla to dopiero (miejmy nadzieję) w niedzielę ;)

konto usunięte

1

@VamosRakieta o to ty tez za Chelsea jesteś? Dobrze wiedzieć :D ja w nocy pisałem komentarze o Chelsea Tuchela. Piękny zespół

konto usunięte

0

@DaPidejpi Ja za Chelsea jestem, a co tam?

konto usunięte

0

@Rust_Cohle chorągiewka, dopiero było Atletico, potem PSG, Real, każdy odpadł z LM to teraz Chelsea HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAATFUUUUUUUU.

konto usunięte

0

@Ghotti A co tak jak wy mam plakac co rok po niepowodzeniach w LM?
ja co roku swietuje z moja druzyna ulubiona zdobyte trofea.

I beke mam z tego Realku smiesznego czy PsG

konto usunięte

0

@Rust_Cohle jakby Ci powiedział Marcinek ić na notatnik realofcu

konto usunięte

0

@Ghotti kij z tymi cieniasami.
Tylko The Blues i Pep Guardiola

1

@Rust_Cohle czyli fan dobrej piłki.

konto usunięte

0

@El Madridista. Dokladnie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?