- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1243 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1243 Culés
17
A wiecie co jest najlepsze?
Że gdyby Real jakimś cudem dostał się do finału, to byłoby pisane, że "ta drużyna potrafi cierpieć" i inne tego typu pierdoły.
Tymczasem Real został wczoraj całkowicie zdominowany przez środek pola Chelsea. W drugiej połowie oglądałem najgorszy Real od tego po bramce na 3-1 w Klasyku w 2018. I to mnie niezmiernie cieszy. Tym bardziej, że dokonała tego moja Chelsea.
Miłego dnia :D
5
@VamosRakieta Mental Tuchela top
9
@VamosRakieta Cierpieć to potrafia kibice Barcelony w lidze Mistrzow ;D
Z dystansem mordo :D
4
@VamosRakieta "moja Chelsea"
Aha, fajnie.
1
@Rust_Cohle dlatego czasami trzeba poświętować ;)
3
@VamosRakieta "moja Chelsea" czyżby transfer Ivana na wyspy? :D
Wzajemnie mordko milego :)
3
@VamosRakieta moja Sevilla* coś ci się źle kliknęło. Czy może jest to przeciek i trzeba obstawiać transfer rakiety na wyspy? Pucuj się świeżak!
2
@Ghotti Sevilla to dopiero (miejmy nadzieję) w niedzielę ;)
1
@VamosRakieta o to ty tez za Chelsea jesteś? Dobrze wiedzieć :D ja w nocy pisałem komentarze o Chelsea Tuchela. Piękny zespół
0
@DaPidejpi Ja za Chelsea jestem, a co tam?
0
@Rust_Cohle chorągiewka, dopiero było Atletico, potem PSG, Real, każdy odpadł z LM to teraz Chelsea HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAATFUUUUUUUU.
0
@Ghotti A co tak jak wy mam plakac co rok po niepowodzeniach w LM?
ja co roku swietuje z moja druzyna ulubiona zdobyte trofea.
I beke mam z tego Realku smiesznego czy PsG
0
@Rust_Cohle jakby Ci powiedział Marcinek ić na notatnik realofcu
0
@Ghotti kij z tymi cieniasami.
Tylko The Blues i Pep Guardiola
1
@Rust_Cohle czyli fan dobrej piłki.
0
@El Madridista. Dokladnie