La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1853 Culés

konto usunięte

1

Ile osób kiedyś lyknelo, ze @sidzej jak wygra Złota Pilke FCBarca.com to zrobi twerka i wrzuci nagranie xD tera udają świętych.
Swoją droga ciekawe gdzie ona się podziewa?

0

@DaPidejpi Chyba w UK siedzi

12

@DaPidejpi byłem tam.. https://streamable.com/bv3lo
cóż za rozczarowanie

konto usunięte

0

@Encore ale już pol roku się nie odzywa w ogóle. Wyjechała i zapomniała o starych ziomach z bidula

0

@Transu96 I ja się załapałem ;vv

konto usunięte

1

@Encore ty to od zawsze taki cichociemny byles. Człowiek zagadka

1

@DaPidejpi Jestem nigdzie a zarazem wszędzie

konto usunięte

1

@Encore właśnie widać. Tak szczerze. To pracujesz gdzieś, czy studiujesz? :D bo chyba starszy o 2 lata jesteś ode mnie, a na stronie jesteś często do pozna w nocy i przeważnie całe dnie xD w sumie to tak jak ja

2

@DaPidejpi Obecnie mam 21 i pracuje chociaż myślałem by pójść na studia ale nie wiem

1

@DaPidejpi To były żarciki, ale dziewczyna dużo lajków nabiła i zyskała grono napaleńców :D

2

@DaPidejpi Mam pracę przy kompie to wiesz byku mg se siedzieć na rambli i ogladac mecze angielskiej ligi i jesc croisanty

konto usunięte

1

@Encore a no to elegancko. Jaka branża? Ja chce iść na studia, ale czy dobrze napisałem te maturę to się okaże w lipcu xD jeszcze jutro i w poniedziałek rozszerzenie z Angola i Polaka. Jak dobrze pójdzie, to jakieś studia wybiorę, ale tez czy flota na to będzie? W razie co zawsze do jakiejś roboty się załapie pewnie

konto usunięte

1

@daniel32778 zrobiła se reklamę xd

2

@DaPidejpi Duzo by tłumaczyć ale taki mini ksiegowy w firmie wujka.Skonczyłem technikum hotelarskie w którym nauczylem sie robic faktury,potwierdzenia,zamówienia i teraz wykorzystuje to na jakiś tam sposób ;d

konto usunięte

2

@Encore właśnie tak myślałem, ze coś przy kompie. Pamietam, ze kiedyś pisałeś ze miałeś przestać jesc te croissanty. Ja to bym zjadł takiego z lidla croissanta z orzechowym nadzieniem mmmm pychota

konto usunięte

2

@Encore to więcej umiesz niż ja po 4 latach spędzonych w technikum o profilu ekonomicznym xddd

2

@DaPidejpi Ja mam słabość do croisantów.Jak byłem mały to babcia (już nie zyje ale na zawsze w serduszku) kupywała mi je do szkoły i tak mi zostało do dzis ;d

konto usunięte

2

@Encore ahh, smaki z dzieciństwa, a jeszcze jak jakiś sentyment jest to tym bardziej chce się to jesc

2

@DaPidejpi Kiedyś to było.Pamiętam jak zakładalem tu konto w 2k15.Ojoj... :v

2

@Encore @DaPidejpi Widzę koledzy prawie ten sam rocznik, co ja. A to bardzo dobrze, bo to ostatnie mądre roczniki :D

konto usunięte

0

@Encore No ja od kwietnia 2016, ale udzielać się zacząłem, albo jakos pod koniec wakacji 2016, albo jeszcze później coś w okolicach końcówki roku

1

@DaPidejpi No własnie gdzie jest twoje konto xD

konto usunięte

1

@daniel32778 mój 2001 to jeszcze w miarę spoko jest na szczęście xD

1

@daniel32778 To też na swój sposób jest niesamowite bo czuje jakby to było niedawno ale jednak to 6 lat xD

konto usunięte

1

@DaPidejpi Właśnie mam wrażenie, ze miałeś tu konto już długo, ale o trochę okrojonej nazwie. Może się mylę

konto usunięte

0

@Encore zapomniałem odkliknac opcji usun konto bo się rozmyśliłem i po 2 tygodniach out ze strony xD z rana się budze i patrzę ze coś jest nie tak. Niezalogowany mówię wtf, chce się zalogować i myślałem ze ktoś się włamał na konto i zmienił passy, ale patrzę ze nie istnieje wiec sobie przypomniałem co odpaliłem xdd

2

@Mr8lack Miał po prostu dapi

konto usunięte

1

@Mr8lack nie mylisz się. Samo DaPi wtedy było

1

@DaPidejpi Ale szkoda w sumie

konto usunięte

1

@Encore tyle wspomnień, komentarzy i herbów. Mogłem to wymienić na pieniądze, ale no cóż za sklerozę się płaci

konto usunięte

1

@DaPidejpi Zrobiłem kiedyś dokładnie to samo co Ty z kontem. Stwierdziłem, że wpisałem jako gówniak za dużo danych jak np nick i nie mogłem ich zmienić więc usunąłem całe konto XD potem ze dwa lata się nie udzielałem

btw: DaPi dużo lepiej wyglądało niż to z tym dopiskiem hah

konto usunięte

1

@Mr8lack radziłbym ci usunąć ten komentarz xD
Jakos w 2013 w cs1.6 nazwałem się DaPi od imienia i nazwiska, ale w 2015/2016 zmieniłem na dejpi w grach bo lepiej wyglada i żeby mnie kojarzono to ustawiłem sobie tutaj teraz nick DaPidejpi. Wiesz o co chodzi ;D

konto usunięte

1

@DaPidejpi To wszystko fikcja literacka jak utwór Maty, nie ponoszę odpowiedzialności za wytwór mojej wyobraźni

0

@DaPidejpi nie wygląda lepiej ;x

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?