La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1445 Culés

3

https://images.app.goo.gl/bQFhqEXuWiVC3hMS8
To był skład, który jak lawina pokonywał mury. Został ślad na kartach kultury, jest mi ziomów brak. :(

2

@Coutinho007 Piękna kadra. Wartościowa ławka, zawsze solidny wtedy Mathieu, Pedro, Xavi/Rakitic, Adriano. Piękne czasy

konto usunięte

1

@Coutinho007 nie czujesz jak rymujesz joł

konto usunięte

2

@szela1899 Mathieu na zawsze w sercu. Fajny zmiennik. Moim zdaniem zawsze trxymal jakiś poziom, a za bramkę z Valencia i Realem dozgonny szacun

1

@szela1899 Nic tak człowieka nie cieszyło jak odpalanie wtedy meczów za MSN i oglądanie tej świetnej gry, szybkie trójkowe akcje i kontry a teraz? Teraz pałowanie 2 schematów na krzyż :D

1

@DaPidejpi Mathieu > Lenglet. Chociaż palacz pod koniec to już niestety no nie wyrabiał.

2

@DaPidejpi Oj tak. Mathieu to był zmiennik wręcz idealny wtedy. A pamiętam jakie bluzganie tu było po jego transferze.
@Coutinho007 oglądanie MSN to była czysta przyjemność. Zawsze chłopaki z przodu dodawali coś ekstra. Pięknie pykali, chociaż teraz moim zdaniem też nie ma co narzekać, ale wiadomo. Bez porównania do tamtej Barcy :D

1

@szela1899 Obecnie masz tylko Leo o 6 lat starszego, czasem Antosia w ataku no i Dembele :D

1

@Coutinho007 Piękny Rudy, to byli czasy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?