La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1427 Culés

7



Sporo źródeł o tym pisze. Z jednej strony, mało ambitny wybór. Thauvin ma dopiero 28 lat (rocznik 1993) i mógłby jeszcze pograć w Europie. Z drugiej strony, Marsylia oferuje mu niewielką podwyżkę (w Meksyku miałby zarabiać 5 milionów na rok), a Milan, Sevilla czy Leicester, które w przeszłości interesowały się nim mają inne cele transferowe. No cóż, dla mnie, jako kibica nie tylko Barcy, ale także OM, to duża strata. Mimo, że za Bielsy Thauvin mnie irytował, tak jednak w późniejszym okresie (po nieudanej przygodzie w Newcastle) stał się gwiazdą nie tylko klubu, ale także ligi i np. awans do finału LE w 2018 roku, czy też zakwalifikowanie się do LM poprzez zajęcie drugiego miejsca w poprzednim sezonie Ligue 1 to także spora zasługa Thauvina.

@jeyx77x @Yosemite @lucca87

6

@Ojciec5tkidzieci będzie dogrywał do Gignaca. Tigres dopiero toczyło bój z Bayernem a dzisiaj są na 10 miejscu w lidze z 18pkt straty do lidera. Dawno ich tak nisko nie widziałem.

konto usunięte

3

@Ojciec5tkidzieci Jestem w szoku... W formie świetny piłkarz, mógłby pograć jeszcze w Europie. Szkoda... :/

1

@Ojciec5tkidzieci
o kurde, ten sam kierunek co gignac, ogólnie liga meksykańska jest całkiem dobra wg mnie i piłkarsko na pewno to lepszy wybór niż Azja

piłkarz bardzo dobry, ale no właśnie czegoś u niego brakuje bo jednak ten ajwiększe kluby w Europie sie o niego nie biły i to aż dziwne bo miał fantastyczne sezony w Ligue 1
- jak 2018/2019 - 16 goli 8 asyst
- 2017/2018 - 22 gole!! 11 asyst

Też jestem kibicem OM:) szkoda że ciężko liczyć na odrodzenie tego klubu, ale to musiałby sie pojawić duży sponsor, niemniej uważam że Thauvain miał czas aby trafić do jakiegoś lepszego obecnie klubu właśnie po 2019 roku -np. Sevilla, Tottenham, Napoli itp. a stamtąd próbować się dobić do europejskiej czołówki, ale ten czas przegapił

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?