La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1675 Culés

konto usunięte

0

Antonio jak jakiś młodzik chcący grać w pierwszej drużynie. Widać że biga i się stra, ale tak naprawdę nic nie daje i traci piłki.

0

@zwyklykibic93 bo z kim ma grać? Z Messim który czeka na jeden drybling i poza czekamniem na to nie uczestniczy w grze? Ani w rozegraniu ani w defensywie.

konto usunięte

0

@yoli Nie, sam. A to na nim kończyły się akcje. Albo strata albo niecelne podanie albo zła decyzja. Jest słaby i niech idzie jak najdalej.

0

@zwyklykibic93 możliwie że gdyby w ostatnich meczach pokopał z 45 min to by coś dał drużynie. Przypomnę że w 1 rundzie to nawet wchodzący co mecz Duńczy potrafił coś dać. Więc co stało o się takiego ze nagle na ławce nie ma nikogo kto móglby w ogóle kopać piłkę? Sorry może na dobre Atle, solidna Walencję było ciężko ale nikt mi nie powie że z ławki nie mamy obecnie zmieników na Granadę, Valladoid i inne Hueski. Sam sobie Koeamn kłodę pod nogę kładzie. Bo trener przeciwnika to musiałby być debil aby nie wystawiać zespołu pod taktykę 352 i praktycznie 100proc skład do przewidzenia. Czym my jesteśmy? Barcelona? Guardiola mógł kopać jakimiś Jefrenami, Tellami, a tu nie moż a zagrać zawodnikiem za prawie 40mln żeby się w czoło nie kopal? Ale jak ma się nie kopać, jak wpuszczają go w 88 min, a trener tłumaczy mu przy linii założenia jak by miał rozgrywac najcięższe 90min w życiu, a nie wejść żeby 2 razy dotknąć piłkę. Prawda jest jedna. Kim grasz tego masz. Od momentu zaprzestania korzystania z Trincao, Martina, Puiga, Pijanic nie daja oni nic bo co mają dac? Ale lepiej kopać przy 4:0 tym samym skladem, bo po co ogrywać zmienników.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?