- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1382 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
July_6_BcN
14
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1382 Culés
1
#MuremZaKoemanem
1
@CzarnyKapelusz osobiście nie jestem już co do tego przekonany
1
@CzarnyKapelusz #KoemanOut
1
@Lovalo Chłopie przy licznych osłabieniach przed sezonem i praktycznie braku wzmocnień, mamy szansę zdobyć więcej punktów w lidze niż rok temu, do tego wygrany Puchar Króla. Jak na pierwszy sezon chłop radzi sobie na prawdę dobrze, a co dopiero będzie jak mu sprowadzą zawodników o których prosi.
0
@CzarnyKapelusz #KoemanZaMurem
0
@DonAndrzejos Masz rację, zwolnijmy Koemana i zrezygnujmy z jakichkolwiek trofeów w przyszłym sezonie - ta drużyna już wystarczająco wygrała.
0
@CzarnyKapelusz Co mnie obchodzi że Barca ma szansę zdobyć więcej punktów niż rok temu skoro rywale mają ich jeszcze więcej? xD Nie wiem dlaczego tak na siłę się broni Koemana - ja rozumiem że postawił na młodych ale to nie wystarczy żeby być "wielkim" trenerem bo fakty są takie że na chwile obecną wygraliśmy tylko Puchar Króla (i było przy tym na prawdę sporo szczęścia) w LM odpadliśmy (i to jeszcze wcześniej niż rok temu) a mistrzostwo w lidze także się oddala. Do tego wszystkiego jeśli spojrzymy na mecze z mocnymi ekipami to niemalże w każdym takim spotkaniu Koeman przegrywał lub remisował. Nie jestem jakimś wielkim przeciwnikiem holendra ale też nie oszukujmy się to jest Barcelona i tutaj nie powinno się szukać wymówek bo kadrę mamy mimo wszystko zbudowaną na wielkich milionach.
0
@MaŁolat Co ty pieprzysz? Jaką kadrę?
Koemana prosił o wzmocnienia latem, a dostał tylko Pedriego i Dedra, po za tym podchodziło nam sporo zawodników. Z tym zespołem nawet Klopp, czy Glock by cudów nie zdziałał. Według Ciebie najlepiej teraz zwolnić Holendra, zatrudnić Xaviego i mieć kolejny sezon w dupę? W samej grze już widać poprawę, jak latem sprowadzą Koemana tych ludzi, o których prosi, to w przyszłym sezonie możemy być bardzo mocni.
0
@CzarnyKapelusz Zastanów się co piszesz. W Barcelonie nadal grają zawodnicy z wielkimi nazwiskami za których przepłacono dlatego napisałem że kadra jest zbudowana na wielkich milionach. Mimo braku wzmocnień u nas czy Atletico ma dużo lepszą kadrę od nas?! NIE - ale mają zespół. Nigdzie nie napisałem że chciałbym Xaviego to po pierwsze primo a po drugie uważasz że jak przyjdzie rezerwowy Garcia z City i Wijnaldum to oni zbawią Barcelonę w przyszłym sezonie? To tak nie działa. W tym klubie trzeba zrobić czystki i prawda jest taka że trzeba sprzedać z 8 piłkarzy i wielu piłkarzy pozyskać (wiadomo że w 1 okienko to niemożliwe ale od czegoś trzeba zacząć) ale zawodzi system, który jest już tak oklepany że Barca jest do bólu przewidywalna bo to samo klepanie jest od kilku lat.