- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1537 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
56 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1537 Culés
2
Wspaniały system szczepień. Z całego województwa pokazuje mi tylko Polkowice, które są na drugim końcu Dolnośląskiego. Dworczyk!
1
@Kgorecki2500 no jak się wierzy politykom to można czasem się zdziwić:D
1
@Kgorecki2500 oj tam.Max 1,30h jazdy.
Luzik.
1
@Kgorecki2500 Ale co ty chcesz od systemu? Jak tylko tam są miejsca w danym terminie, to tylko tam pokazuje.
1
@Kgorecki2500 w ogóle nie wiem od czego to zależy, czy punktów szczepień jest mniej więcej tyle samo czy to się różni? W Rzeszowie można z dnia na dzień się rejestrować, nawet można sobie szczepionkę wybierać
0
@Nieznajomy Wczoraj pod medykiem tam sporo osób stało właśnie.
0
@Persyfl Dobra. Druga sprawa. Dlaczego, jeżeli zaznaczę typ szczepionki Pfizer lub Moderna to pokaże tylko lokalizacje z Pfizerem. Jeżeli dam się tylko Moderne to już jakoś miejscowości z Modernom się znajdą
0
@negreanu wczoraj było zamieszanie bo przez kilka dni nie było szczepień drugiej tury Pfizerem, na sobotę wezwali wszystkich bez konkretnej godziny i zrobiło się zamieszanie. Trochę było opóźnień, ale mimo wszystko wszyscy zostali zaszczepieni
0
@Nieznajomy No nic. Będę odświeżał to może coś się znajdzie blisko. Jak nie to będę w poniedziałek po punktach dzwonił. Najwyżej spróbuje się na Wrocław zarejestrować i się dojedzie pociągiem.
1
@Kgorecki2500 Nie wiem, jak ten system od środka wygląda, więc ani ganić ani chwalić go nie zamierzam. Niemniej, twój problem może wynikać z tego, że:
a) system pokazuje ograniczoną liczbę wyników na stronie (zdaje się pierwsze 20)
b) masa ludzi w tym samym czasie próbuje się zapisać i może po prostu, ktoś wykorzystał dany termin pomiędzy twoim jednym i drugim wyszukiwaniem
Jak ci bardzo zależy na terminach, to możesz spróbować w ościennych województwach. Moi znajomi tak robili, bo w mazowieckim dużo chętnych a w Białymstoku szczepią od ręki praktycznie.