La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1919 Culés

1

@ander123 to tylko kilka z pierwszych lepszych wypowiedzi Kloppa. Chłop nie ma szacunku do rywali a jego tłumaczenia są zalosne
Po prostu nie da się grać w piłkę przy takim wietrze - mówił pod koniec lutego po derbach Merseyside, widząc jak James Rodriguez zagrał idealnego passa do Richarlisona, który skutecznie wykończył akcję w trzeciej minucie. To ta sama wymówka której użył w marcu 2019, także przy okazji starcia “The Reds” z “The Toffees”. Ale wtedy napomknął w wywiadzie, że “wiało we wszystkich kierunkach” i nikt nie odniósł z tego korzyści. Tym razem warunki atmosferyczne bardziej sprzyjały Evertonowi, a przeszkadzały jego piłkarzom.

Sami widzieliście, piłka się prawie nie toczyła! Jeśli jesteś w posiadaniu mniej więcej 70 do 80% czasu, to życie w takich warunkach naprawdę staje się niewygodne.
Salah, Mane, Henderson i spółka stracili dwa punkty, a tytuł przegrali jednym na rzecz Manchesteru City. Kula, nomen omen, śniegowa toczyła się dalej.

Nie jestem zadowolony z boiska. Jeśli grasz jak WBA, piłka może być ciągle w powietrzu i wtedy nie potrzebujesz wilgotnej murawy. W przyszłym sezonie mogą sobie kopać na suchej trawie, ale w Championship - zakończył arogancko.

Wykręt, który przejdzie do klasyki gatunku. Tydzień temu stwierdził, że gra na Estadio Alfredo Di Stefano w Madrycie, zamiast na Santiago Bernabeu, stworzyła u jego piłkarzy “dziwną” atmosferę. “Los Blancos” gości obecnie drużyny na tymczasowym obiekcie, który może pomieścić 6 tys. widzów, ponieważ na flagowym stadionie Realu trwa remont. Dla Kloppa to gra w “ośrodku treningowym”. Cóż, żeby być precyzyjnym, tak, stadion imienia Di Stefano jest treningowym boiskiem, zawsze nim był. To żadne odkrycie.
- Rewanż na Anfield będzie dla Realu zdradliwym zadaniem, z kibicami czy bez nich - odpalił na konferencji niemiecki szkoleniowiec, sugerując poniekąd, że “Królewscy” nie grają na wielkich stadionach. Totalna abstrakcja.

Nie możemy ukryć błędów Alissona, to prawda. Nie daliśmy mu wielu opcji, szczególnie przy pierwszym golu. Przy drugiej bramce zwyczajnie źle uderzył w piłkę. Nie ma prawdziwego powodu, może miał zimne stopy? Brzmi zabawnie, ale tak mogło być. Wiele razy ratował nam życie, dziś popełnił dwa błędy. No trudno.

Nie możemy ukryć błędów Alissona, to prawda. Nie daliśmy mu wielu opcji, szczególnie przy pierwszym golu. Przy drugiej bramce zwyczajnie źle uderzył w piłkę. Nie ma prawdziwego powodu, może miał zimne stopy? Brzmi zabawnie, ale tak mogło być. Wiele razy ratował nam życie, dziś popełnił dwa błędy. No trudno.

konto usunięte

1

@KacperVEB Nie wiem, jakie jest Twoje podejście do Xaviego jako ewentualnego trenera Barcelony, ale w takim wypadku musiałbyś również jego nazwać prostakiem. Przecież on też narzekał chociażby że boisko było suche i nie pozwalało im grać w piłkę.
Co do stadionu i Alissona to raczej nieudane próby bycia zabawnym, a nie chęć obrażenia kogokolwiek.

0

@ander123 jak był zawodnikiem może i tak, nie wiemy jak zachowuje się jako trener, może zmądrzał

0

@ander123 ze stadionem i allisonem mówił na poważnie wiec

konto usunięte

1

@KacperVEB Oczywiście pewnie jako trener już nie mówi takich rzeczy.
Rozumiem Twój punkt widzenia, osobiście mi to nie przeszkadza (wolę trenerów, którzy nie boją się mówić tego co myślą), natomiast jestem w stanie pojąć, dlaczego Tobie by nie odpowiadał ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?