La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1086 Culés

0

To mówicie, że Sociedad i Granada ew Athletic, ew Villareal ( tutaj akurat nie liczyłbym na żółtych bo mają finał LE) robią nam robotę? Nie mam nic przeciwko. Po takiej beznadziei, jaka rysowała się na starcie sezonu, mistrzostwo byłoby cudownym balsamem dla tej ekipy. I w głębokim poważaniu mam uwagi, że Barca nie zadłużyła na to ew mistrzosto. Bo niby dlaczego nie? Słucham argumentów, proszę.

0

@Jordi10 Ale wiesz, że jakby Villarreal przegrało w ost kolejce to Betis może ich machnąć i Żółci mają po LE. Nie mogą zagrać np. rezerwowym składem, będą walczyć.

0

@Kamiloza91 A wiesz, że jeśli wygrają LE to mają LM w następnym sezonie? Myślę, że Emery postawi na finał w Gdańsku i ostatnią kolejkę LL zagra dużymi rotacjami.

0

@Jordi10 Przegra z Realem i United i mogą mieć po pucharach. A mimo wszystko łatwiej zremisować z tym Realem niż wygrać z United.. Lepiej mieć zapewnioną LE przed finałem w który mogą przegrać i zostać z niczym, cały sezon na marne. Jestem przekonany, że Żółci nie zagrają z rotacją i się postawią.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?