- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2129 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
142
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
macio_944
15
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2129 Culés
12
W Teksasie mogła wrócić normalność bez tych chorych covidowch paszportów,ale w Europejskich krajach oczywiście jest to niemożliwe. Zaszczepilśmy seniorów czyli tych najbardziej zagrożonych,a normalności jak nie było tak nie ma,bo młodzież która w większości po tym wirusie nawet nie kichnie żyć normalnie nie ma prawa bez przyjęcia szczepionki. Debilizm
Komentarz usunięty
5
@Barca1992 już pomijając foliarstwo, szybkie sprawdzenie, teksas - 29 mln mieszkańców, powierzchnia 700 tyś km2, Polska-40 mln mieszkańców - 312 tyś km2. Porównywanie jest strasznie głupie
5
@Ziemny głupie to jest wprowadzanie segregacji na lepszych i gorszych
3
@Barca1992 Oprócz tego o czym wspomniał @Ziemny podam dane o tamtejszych szczepieniach:
https://zapodaj.net/e4b26c3c27b46.jpg.html
0
@fcbarcafan19 w Polsce też jest 1/3 dorosłych po 1dawce,a dalej brniemy w segregacje
0
@Barca1992 Mamy mniejszą przestrzeń i więcej ludzi poza tym graniczymy z wieloma krajami UE, więc są wprowadzane paszporty. Uważam, że ci zaszczepieni powinni być zwolnieni z kwarantanny i innych pierdół, a tych przepustek być nie powinno, ale jakaś logika za nimi przemawia. UE mówi, że te paszporty mają być do grudnia, więc pożyjemy zobaczymy :)
0
@Ziemny czyli na tej powierzchni są ludzie w odstępach. W Polsce jest człowiek koło człowieka a w Texasie wszyscy są daleko od siebie ;) jak to możliwe że u mnie w firmie chłopak jest już 3 raz chory na covid i jeszcze nikogo u nas nie zarazil (jest na 7 razem) pracował w zeszłym tygodniu 4 dni dopóki mu gorączka nie skończyła do 39.
Komentarz usunięty
0
@Barca1992 wystarczy pomyśleć czemu tak jest. W teorii ludzie zaszczepieni nadal mogą mieć wirusa, ale nie będą go ciężko przechodzić, czyli nie będą wymagać hospitalizacji.