La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2129 Culés

konto usunięte

12

W Teksasie mogła wrócić normalność bez tych chorych covidowch paszportów,ale w Europejskich krajach oczywiście jest to niemożliwe. Zaszczepilśmy seniorów czyli tych najbardziej zagrożonych,a normalności jak nie było tak nie ma,bo młodzież która w większości po tym wirusie nawet nie kichnie żyć normalnie nie ma prawa bez przyjęcia szczepionki. Debilizm

Komentarz usunięty

5

@Barca1992 już pomijając foliarstwo, szybkie sprawdzenie, teksas - 29 mln mieszkańców, powierzchnia 700 tyś km2, Polska-40 mln mieszkańców - 312 tyś km2. Porównywanie jest strasznie głupie

konto usunięte

5

@Ziemny głupie to jest wprowadzanie segregacji na lepszych i gorszych

3

@Barca1992 Oprócz tego o czym wspomniał @Ziemny podam dane o tamtejszych szczepieniach:
https://zapodaj.net/e4b26c3c27b46.jpg.html

konto usunięte

0

@fcbarcafan19 w Polsce też jest 1/3 dorosłych po 1dawce,a dalej brniemy w segregacje

0

@Barca1992 Mamy mniejszą przestrzeń i więcej ludzi poza tym graniczymy z wieloma krajami UE, więc są wprowadzane paszporty. Uważam, że ci zaszczepieni powinni być zwolnieni z kwarantanny i innych pierdół, a tych przepustek być nie powinno, ale jakaś logika za nimi przemawia. UE mówi, że te paszporty mają być do grudnia, więc pożyjemy zobaczymy :)

0

@Ziemny czyli na tej powierzchni są ludzie w odstępach. W Polsce jest człowiek koło człowieka a w Texasie wszyscy są daleko od siebie ;) jak to możliwe że u mnie w firmie chłopak jest już 3 raz chory na covid i jeszcze nikogo u nas nie zarazil (jest na 7 razem) pracował w zeszłym tygodniu 4 dni dopóki mu gorączka nie skończyła do 39.

Komentarz usunięty

0

@Barca1992 wystarczy pomyśleć czemu tak jest. W teorii ludzie zaszczepieni nadal mogą mieć wirusa, ale nie będą go ciężko przechodzić, czyli nie będą wymagać hospitalizacji.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?