La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2192 Culés

5

Znowu człowiek zamiast piwko i do spania to musiał 6 walnąć, pobudka kapeć w mordzie i ogólnie słabe samopoczucie, niby nie dużo, a nocka już zjebana, a za 3 h trzeba ogarniać żywot xD
To jest odpowiedzialność.

konto usunięte

21

@SonBarcaGoku odpowiedzialność to jest gdy ostro zachlejesz i będziesz palił blanty do 5 rano, ale wstaniesz o 7, bo masz córkę i obowiązki. To jest odpowiedzialność

9

@SonBarcaGoku Grunt żeby ci się film nie urwał i żebyś się w rurze nie obudził.

0

@SonBarcaGoku masz dużą kontrolę skoro tak o wypiłeś 5 piw więcej niż chciałeś xD

3

@jeyx77x A z drugiej strony, mogłem polecieć całkiem grubo.
Kobieta z dziećmi u babci i jest chill w domu, a jutrzejsze obowiązki można było odroczyć :D
A jednak się powstrzymałem, i tylko 6 poszło, a o wódce nawet nie pomyślałem. Kilka lat temu pewnie 2-dniowy melanż by się z tego zrobił.

7

@SonBarcaGoku Raczej nie odpowiedzialność, a typowa głupota.

konto usunięte

1

@SonBarcaGoku znam to,az za dobrze.tera wlasnie czekam na poczatek szichty,a juz bym chcial fajrant :(

1

@DaPidejpi niektórzy mówią, że nie można pić gdy ma się dzieci ale to nie prawda. Można, ale trzeba wcześnie wstać- to się właśnie nazywa odpowiedzialność xD

1

@SonBarcaGoku Ktoś tu pracuje jako kierowca autobusu? :v

0

@Blantozaur Hahaha na szczęście nie :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?