La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1381 Culés

0

Grał ktoś w NFS Pro Street? Niby gra odeszła od korzeni serii ale ogólnie mówiąc dobra gra to była.

konto usunięte

0

@lucas/catalan ja grałem w demo jakos w 2008/09. Nie ogarniałem tego wyścigu, bo biegi trzeba było samemu zmieniać xd

1

@lucas/catalan Ja grałem ojcu laptopa spaliłem bo na kocu był położony i na tym moje giercowanie sie skonczyło

0

@lucas/catalan Mocno mnie rozczarowała ta część.

1

@DaPidejpi A to przy drag race, trzeba samemu biegi zmieniać.
@Szreko dla mnie lepsza gra niż Hot Pursuit z 2012 bodajże, tam nawet nie było opcji ulepszeń aut
@thebaanqn Aha :D

0

@lucas/catalan Mi się nie podobało odejście od miejskiego klimatu. Do tego muzyka moim zdaniem była kiepska. W te nowsze części nie grałem. Jedynie w Rivals i tą chyba z 2015.

0

@Szreko Klimatowo Pro Street był podobny do Forz Horizon, taki festynowy klimat. Choć nigdy w Horizony nie grałem

0

@lucas/catalan Ja w Horizon 3 grałem i całkiem ok się jeździło. Pro Street jakoś mnie nie przekonał i już nigdy nie wróciłem.

0

@lucas/catalan Mi najbardziej brakuje lokalnego podzielonego ekranu w obecnych wersjach NFS. Pamiętam jak w Prostreeta się ze znajomym grało na podzielonym ekranie :) Ja w NFS PS Hondę Civic ciągle ulepszałem i wygrałem nią wiele wyścigów.

0

@fcbarcafan19 W pro streecie dało się grać na podzielonym ekranie? Ja pamiętam, lubiałem jeździć Skylinem, do driftu używałem RX7 a do dragu Challengera
@Szreko ja dwa razy go przechodziłem

0

@lucas/catalan Oczywiście, że tak.

0

@fcbarcafan19 Jak miałem na PC. Pewnie tylko na konsole był podzielony ekran

0

@lucas/catalan Może tak, bo ja ps3 wtedy miałem

1

@fcbarcafan19 podobnie było z Most Wantedem

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?