La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2021 Culés

14

17

@JANEK777 kolego. Szkoda się w sumie nawet odnosić do tych głupot :)

12

@JANEK777 I tak to się życie toczy w tych lewicowych partiach :)

konto usunięte

13

@Kgorecki2500 dziś widzialem wpisy na Fb gdzie popierali Stalina bo on nie byl taki zły, a przy Hitlerze to już wogole wspaniały. Także no niech sobie zrobią państwo, wskrzeszą Stalina, zrobią setki płci, dzieła wszytsko po równo i bardzo szybko wymrą.

4

@Chwytak Hitler=Stalin.

konto usunięte

8

@Majkel34 Hitler się przynajmniej w miarę o swoich troszczył, Stalin nie xD

konto usunięte

1

@JANEK777 Jakie oni mają problemy w tej lewicy xD

0

@Chwytak w sumie o naród niemiecki tak. Stalina interesowała tylko władza.

konto usunięte

0

@Chwytak Rzuć ten wpis, bo jakoś nie mogę się oprzeć wrażeniu, że kłamiesz.

konto usunięte

0

@Persyfl duzo tego, jak zobaczę nastepnym razem podesle na pw

konto usunięte

0

@Chwytak Co za niespodzianka. Kolejny nie wiadomo gdzie, nie wiadomo od kogo i nie wiadomo kiedy słyszał, ale na pewno tak było.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?