La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1681 Culés

2

Człowiek poszedł spać po pierwszej połowie myśląc: "Jest 2:0, chłopaki dociągną do końca". Zapomniałem jednak że kibicuje Barcelonie która w ostatnich latach potrafi spieprzyć najprostszą robotę. Obejrzałem przed chwilą skrót i te stracone bramki i szczerze powiedziawszy uważam że Pique z Roberto powinni opuścić ten klub. Ten pierwszy jest najedzony i raczej więcej z siebie nie wykrzesa bo na jakiej podstawie, a ten drugi już swój pułap osiągnął i zaczyna zjeżdżać do bazy. Ale przy 3 bramce niestety ale zawalił najbardziej Dest, raz że sie poślizgnął a potem dał sie objechać.

Ter Stegen obecnie nie jest mocnym punktem, co strzał to niemal gol, i takie są fakty. Nie piszę że trzeba go dyscyplinarnie wypieprzyć ale coś w tym jest że chłop obniżył loty w tym sezonie

Koeman karny murzyński kutas za wpuszczenie Puiga na ratunek, już mógł sobie darować.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?