- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1348 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
37 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
28 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1348 Culés
4
Dajcie spokój, to był i tak bardzo udany sezon. Oczywiście nadal wierze że jeszcze stanie się coś abstrakcyjnego i wygramy majstra :D ale no wiadomo jak jest, ja jestem bardzo zadowolony i nikogo bym nie zwalniał, jedynie przychylnie spojrzałbym na transfery wychodzące niektórych zawodników.
2
@Jakchcesz udany czy nie, ale znow zaprezentowali mentalnosc przegrywow tym razem z ogorami pokroju Granady czy Levante, a dodatkowo tragiczne wyniki w topowymi druzynami.
Nie ma tez co rozowych okularow zakladac z powodu pucharu krola
0
@Jakchcesz no jak chcesz ...damy spokój :D
0
@Rust_Cohle Jak przebudowujesz zespół to nie wygrywasz trypletu, proste. I zgodzę się że mentalnie ta drużyna ma duże braki, ale tu odrazu ich od "frajerów" czy "przegrywów" wyzywać to bez sensu naprawdę.
1
@Jakchcesz no dla mnie maja mental przegrywowo i nie pisze "odrazu" tylko po kolejnym sezonie w ktorym to udowodnili. Sorry :p
0
@Jakchcesz Niektórzy to chyba nadal rozpieszczone bachory które myślą, że co rusz przyjdzie nowy trener i z wypaloną kadrą z poważnymi dziurami w obronie i ataku tryplet wygra :D Choć też trzeba oddać, że takimi meczami, jak wczoraj, Koeman się nie broni. Fatalna decyzja o wystawieniu Roberto, która zniszczyła całą linię defensywną, brak reakcji taktycznych na sytuację boiskową...No i wisienka na torcie, czyli wpuszczenie Puiga, którego szmacił przez cały sezon. Jak po finale CdR byłem w 100% za tym, by został i dokończył przebudowę oraz zmianę pokoleniową, tak teraz mam coraz większe wątpliwości, czy jest to trener, który powinien to robić.