La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2353 Culés

0

Druga połowa wczorajszego meczu to istny kryminał. Po tym, co "grali" Roberto, Gerard, Dest chyba Tomek Hajto by lepiej zagrał na stoperze. Na pewno by lepiej zagrał. Szkoda strzępić języka na to gó.no... Mam tylko nadzieję na dwie rzeczy:
1. Atleti jednak zdobędzie mistrza,
2. Laporta po tym, co się wczoraj stało MUSI, po prostu MUSI powiedzieć Koemanowi Adios.

0

@blaugrana_36 no i kto ma przyjsc za koemana?

0

@blaugrana_36 Po tym co się wczoraj stało? To co, Laporta kazał Messiemu podać do Levante przy drugiej bramce? Koeman kazał Destowi objechać się przy trzeciej?

0

@Bartek22 To nie widziałeś? Zespół miał ewidentnie wywalone na drugą połowę. Żadnej motywacji, żadnego planu. Nic. Mamy 2:0 i wywalamy do przodu. A tu cyk, dwie brameczki w pięć minut. To samo było z Granadą. Kto odpowiada za motywację w Zespole. Chyba trener? Nieprawdaż? Jak gra obrona? Gra defensywna zespołu sięgnęła dna. Za Setiena lepiej to wyglądało. Nie wspomnę już o Tacie Martino, który poleciał po nieudanym sezonie. Co się stało z Matsem? Do niedawna jeden z najlepszych bramkarzy świata puszcza 12 bramek w kilku meczach. Zmiany Koemana? Wchodzi beznadziejny Roberto, a powinien wejść stoper. Potem Duńczyk - piłkarz, który powinien grać w Stali Mielec, ale jakimś dziwnym trafem gra na Camp Nou...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?