La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1768 Culés

0

Firpo po meczu z PSG cisza choć zagrał bardzo dobrze, Konrad de la Fuente tutaj też nie wiadomo dlaczego Koeman go nie wystawia i ten Puig w 85 minucie...

konto usunięte

1

@Joe_Pesci gorzej że Collado nie dostał nawet pół szansy, a jestem pewien że lepiej by się zaprezentował niż Pedri.
Ale to tylko moje skromne zdanie oparte na obejrzeniu wszystkich meczów pierwszej i drugiej drużyny.

1

@Joe_Pesci dlaczego Konrad nie dostał szansy? Bo przez praktycznie cały sezon w rezerwach grał po prostu słabo. Dopiero w ostatnich spotkaniach wygląda tak jak oczekiwano.

0

@cat_r37 Roberto od 3 lat gra piach, Pique, Lenglet, Dembele wychodzą na mecz i nie wiedzą jak mają na imię i nie prezentują żadnego poziomu, więc dlaczego Konrad nie dostanie szansy?

0

@Joe_Pesci bo w rezerwach było trzech innych którzy bardziej zasługują na szansę a w pierwszym zespole jest dwóch kolejnych którzy nie dostają szans w być może powinni.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?