- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1426 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1426 Culés
7
Nie sztuką jest się wzmocnić bomba transferami gdy projekt sportowy upada, sztuką jest się regularnie wzmacniac łaczac także perspektywicznych graczy do projektu sportowego który już jest ukształtowany i na Topowym poziomie i dzięki temu poziom nie upada, wiem ze to takie gdybanie ciężko to zrobić, w sumie nawet nie wiem dlaczego to pisze jaki to ma sens ;d
3
@haryveb944 W punkt i tak robi np Bayern. Mają zgraną pakę i już szukają kolejnych zawodników. Dzięki temu konkurencja jest ogromna każdy się stara na maksa. Jednym słowem mają plan A, B i C. A w Barcelonie jesteśmy na etapie wyciągania wniosków.
0
@fart akurat nie porównywałbym Barcy do Bayernu, który ma monopol na zawodników w swoim kraju. Są największym klubem w Niemczech i każdy zawodnik z Bundesligi chcę tam trafić, bo nie mają żadnej konkurencji. Lewy, Kimmich, Gnabry, Sule, Hummels, Pavard
0
@Yoshi94 Bardziej chodzi mi o sam model. Mają wyrównany skład a mimo to szukają kolejnych zawodników. Bardziej o to mi chodzi. Nie czekają aż kadra się zestarzeje/wyapli.