La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2146 Culés

3

Niewiele dzisiaj o trenerze to może dodam, że kolejny sezon Koemana jest obowiązkiem jeżeli nie chcemy być w większej dupie niz w zeszłe lato. I tyle. Dziekuje za uwagę :]

2

@arasz1819 Jakby na rynku był jakiś ''kot'' trenerski to można by coś rozważyc alę ja nie widzę takich nazwisk.A myślenie że Xavi albo ten trenejro z Barcy B zrobi więcej w jeden sezon niż Koeman to dosyć naiwane myślenie.

3

@Encore Wszyscy myślą, że Xavi przyjedzie na bordowo-granatowym koniu i powie do takiego Pique czy Busquetsa "Wy****aj stąd lub weź się za grę."

1

@arasz1819 Napisałem wyżej już na ten temat, ale tutaj dodam, że następny sezon powinien być "zbiorem plonów" tego co zasiał w obecnym, w którym to dopiero "kiełkuje". Jeśli wyniki będą mizerne, to wtedy już nie ma tłumaczenia.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?