- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1440 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
67 odpowiedzi
doc
6
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
17
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1440 Culés
18
Dobra, a teraz cofnijmy się do maja 2019 roku. FC Barcelona w rewanżu z Liverpoolem dopełnia formalności i wygrywa 2:1. Awansuje do finału gdzie czeka na nich ktoś z dwojki Ajax/Spurs i pewnie ten finał wygrywa. Copa del Rey również wygrywa Barca z Valencia w finale i dzięki temu wygrywa trzeci tryplet w historii i to w przeciągu 10 lat. Jest czerwiec/lipiec i jak przewidujecie następne kilka lat w wykonaniu Barcy? Bartomeu pewnie zapewniłby sobie kolejna kadencje. Kto przychodzi w letnim okienku do Barcy? Może jednak znalazłoby się w takiej sytuacji te 20 milionów na Neymara? W 2020 roku nie wybucha żadna pandemia, życie toczy się jak zawsze. Jakby to wyglądało gdyby Barca jednak nie dała d00py w rewanżu i wygrała trzeci tryplet i te życie toczyłoby się normalnie? Luźne rozkminy i gdybania. Dawajcie swoje „wizje” bez żadnych spin.
8
@DaPidejpi Wstawaj DaPi! Masz mokre łóżko :D
0
@MaziFCB ja tu proszę o luźne podzielenie się rozkminami „co by było gdyby...”, a ty mi tu z mokrym łóżkiem wyjeżdzasz ehh zawiodłem się...
0
@DaPidejpi Pewnie Coutinho by do Bayernu nie został pogoniony i nie przylazł Griezmann, chociaż Bartomeu miał na niego chrapkę..
0
@DaPidejpi Przede wszystkim nikt nie wyrzuciłby Valverde w połowie sezonu i nie zatrudnił Quique. Czyli stawiam, że nasz mecz z Bayernem zakończyłby się 2:0 dla Bayernu, a Suárez do tej pory grałby u nas. Idąc dalej, zaryzykuję, że bylibyśmy już mistrzem Hiszpanii 2020/21.
0
@mr_robot Nie jest pewne, że z Valverde dostalibyśmy tylko 2-0 z Bayernem. Cały sezon graliśmy kupę. Również nie jest pewne, że z Suarezem w tym sezonie bylibyśmy mistrzem Hiszpanii teraz, to wszystko to gdybanie.