- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1458 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
52 odpowiedzi
doc
5
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
15
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1458 Culés
50
Joan Laporta powiedział Koemanowi, że nie szukają nowego trenera i holenderski szkoleniowiec będzie kontynuował swoją pracę w Barcelonie w następnym sezonie.
13
@Chakalaka Depay fichado :)
21
@Chakalaka i gitara. Nie ma obecnie na jego miejsce lepszej opcji
0
@Chakalaka ale źródło to taki tier: ???
19
@Chakalaka czyli kolejny sezon w dupe
4
@Chakalaka Real i Atletico lubią to.
6
@KacperVEB no tak bo piminieta i xavi z tego skladu stworza zwyciezcow :d
6
@amanter jestem pewien, ze maja większe pojęcie niż Ronald
0
@KacperVEB po czym wnosisz ze maja? Ktory z nich liznal europejska pilke na poziomie seniorow? Xavi kompromituje sie w LM a piminieta znajac zycie nawet murci nie przejdzie w niedziele.
6
@amanter xavi się kompromituje hahaha?
No masz racje, Koeman za to wielki boss jedyne co potrafi to zwyzywać sedziego. Co mecz z mocniejszym na dziurę dostaje i taka prawda. Postawił na kilku młodych bo mu podstawi zawodnicy wypadli i wielki trener. Powiedział na początku sezonu, ze nie ma co się nastawiać na trofea bo to sezon przejściowy a garstka kibiców to podłapała w tym ty. Mając najlepszego piłkarza w historii tego sportu i jedna z najdroższych kadr na świecie mamy obowiązek walczyć o wszystkie trofea.
2
@Chakalaka Jeśli to prawda to najwyraźniej Laporta nie ma teraz mocnego kandydata na trenera i daje Kumciowi następny sezon, ale pewnie monitoruje sytuacje potencjalnych na późniejsze okresy. I moim skromnym zdaniem jest to słuszna decyzja
1
@KacperVEB nasza kadra jest zle skonstruowana i co z tego ze tyle warta. Sergio wylecial ze skladu i juz sraka bo nie ma godnego zmiennika. Z przodu mamy messiego griezmanna i dembele i nawet 433 grac nie mozemy bo raz ze griezmann na skrzydle to gra w 10 tke a dwa messi juz skrzydlowym tez nie jest. Temu przeszlismy na 352 ale w takim ukladzie messi wylaczony i nagle z przodu nie ma nic bo griezmann w ogole nie wygrywa 1vs1 a dembele to skrzydlowy. Jak dostanie kilku zawodnikow do skladu to mysle gra poprawi sie. Nasza lawka to tez przecietna jest
1
@Chakalaka no to kolejny przejściowy sezon czas start. Czuję że 3-4 miesiące i wpada Pimienta.
1
@amanter Źle? Nawet gorzej bo nie ma klasycznej 9, Dembele to jedyny skrzydłowy który posiada w teorii dużą jakość na poziom tego klubu ale w praktyce to jest istna sinusoida. Messi i Griezmann to typowe fałszywe 9 które muszą grać z drugim bardziej typowym, fizycznym napastnikiem żeby pokazać swoje najlepsze walory. W pomocy dalej nie ma rozgrywającego i zastępcy dla Busquetsa. W obronie nie ma lidera na ŚO, zmiennika dla Alby a na PO właściwie też mocnego punktu nie ma bo Dest na razie gra przeciętnie. Na dodatek trzon ekipy obskoczył już wpierdziele niemal wszędzie więc od strony mentalnej jest masakra. Widać to wpadkach ostatnich w lidze kiedy pojawiła sie presja na wygranie La Ligi
0
@sebo939 Zmiennika Alby? Alba na ławeczkę. Ktoś na 1 skład potrzebny.
0
@Rewolucja123 Uwierz mi, ja bym nawet mu podziękował bo go po prostu nie cierpię za te żałosne zachowanka, mental i Anfield. Ale raczej żaden prezydent czy trener mu nie podziękuje gdzie gość ma takie statystyki.
0
@Messibestplayerintheworld
W tej sytuacji transfer Holendra wydaje się pewny.
0
@Janas11224 Zgadzam się.
0
@KacperVEB Nie zgadzam się.
0
@tbas
Wymiana trenera w trakcie sezonu to najgorsze, co mógłby zrobić Laporta. Wszyscy pamiętamy jak się skończyło zwolnienie Valverde w środku sezonu.
0
@Chakalaka nie musisz, Koeman to bardzo przeceniany trener ze względu na to jakim piłkarzem był. Surowy taktycznie, nie potrafiący reagować na wydarzenia na boisku. Nie pamietam sezonu gdzie dostawalibysmy łomot od każdego lepszego przeciwnika
0
@KacperVEB "jestem pewien, ze maja większe pojęcie niż Ronald". Muszę się z Tobą nie zgodzić, o ile Pimienta być może bo jest w tym klubie długo więc może by się sprawdził, ale Xavi? Trenuje tylko 2 lata i to w lidze katarskiej, która jest kilka klas niżej od hiszpańskiej i dlatego uważam, że zanim przyjdzie do Barcy powinien się sprawdzić w jakimś klubie (tak jak Lucho był w Celcie).
0
@SamuraJack to powiedz mi teraz zdolności trenerskie Koemana. I nie pisz o stawianiu na młodych bo każdy dobrze wie, ze gdyby nie kontuzje dalej na prawej obronie grałby Roberto na środku Pique
0
@KacperVEB wygraliśmy Puchar Króla, do końca walczyliśmy o ligę, którą przegraliśmy na własne życzenie. Przegrywamy mecze z ważnymi zespołami i to jest fakt, ale mówienie, że trenujący dwa lata w Katarze Xavi ma większe pojęcie niż Koeman jest śmieszne. Uważam, że obecnie nie ma innej opcji poza Pimientą, chociaż też nie ma pewności, że on wypali.
Koeman nie dostał transferów, jedynie Desta, a chciał jeszcze Depaya, Wijnalduma i Garcie. Kontuzje kluczowych graczy też nie pomogły, dlatego chciałbym zobaczyć sezon Koemana w pełni - z presezonem, transferami, przygotowaniami, normalnym zarządem. Jest wiele rzeczy do poprawy i liczę, że Ronald to zrobi.
0
@SamuraJack śmieszne to jest jego gadanie o sezonie przejściowym mając taka kadrę co Laporta dobrze podsumował. O ligę walczyliśmy tylko dlatego, ze cała stawka w tym sezonie jest żałosna i przy normalnej grze atletico przegralibyśmy ja już w połowie sezonu
0
@KacperVEB ale co nam da zwalnianie trenera co sezon? Wezmiemy Xaviego/Pimiente i oni też nie wypalą to też zwolnić?
0
@SamuraJack nie wiem mi się nie uśmiecha dostawać co sezon po dupsku od tak beznadziejnego kadrowo realu czy 3:0 z juve które bedzie grało w Le
0
@SamuraJack Podzielam Twoją opinię.