La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1159 Culés

1

Lapcio sprowadź Hallanda. O nic więcej nie proszę. Ten chłopak w każdym meczu udowadnia że jest maszyną.

1

@kamiVeB ogladales mecze repki? No to mozesz sobie wyobrazic podobna sytacje u nas

konto usunięte

0

@amanter o czym ty w ogóle mówisz xD

0

@Emhyr o tym ze gosc bedzie patrzyl w niebo gdzie nasi.beda sobie pykac te titake srake. Dla haalanda najlepszy wybor to bayern albo City bo tam de bruyne i gundogan by mu wykladali.coroz

konto usunięte

0

@amanter już nie raz widze twoje wpisy i jesteś taki odklejony że nie wiem gdzie ty żyjesz city to jest praktycznie ten sam styl co Barcy a Busq z Messim mu nie mogą rozrzucać? To samo jakby był w tym sezonie to by strzelił z 20 bramek po tych wrzutkach Alby albo po prostu po akcjach

0

@amanter porównujesz Lewego w reprezentacji do Hallanda w Barcelonie czy coś źle zrozumiałem?

0

@kamiVeB Raczej chyba mówił o grze w BVB i repce Norwegii ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?