La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 875 Culés

2

ale będzie pompowanie balonika przed IO na siatkarzy. Kazdy wynik inny niz zloto będzie niezadowalający, a brak medalu będzie katastrofą chyba :D oczywiście mówie o moich nadziejach

konto usunięte

2

@FCB24 no a się dziwisz? Każdy medal będzie dobry, jednak na złoto mamy ogromne szanse

0

@FCB24
Ja się obawiam tylko jednego znowu trafiliśmy do stosunkowo łatwej grupy jak w Londynie i Rio i jeszcze z najmocniejszymi w grupie Włochami i Iranem gramy na samym początku. Później w ćwierćfinale na pewno trafimy na potęgę czyli USA Brazylia Rosja lub Francja(teoretycznie najłatwiejszy rywal). Nie chciałbym żeby znowu zakończyło się 4 porażka z rzędu w ćwierćfinale.

0

@meteo100 niby tak, ale uważam, że wted mieliśmy mniej wyrównaną kadrę. O ile pierwsza 6 może i była mocniejsza lub na takim samym poziomie to obecnie, oprócz atakującego, mamy niesamowity potencjał. Oby Kurek był w formie bo nie ma kto go zastąpić. Muzaj i Kaczmarek są na mnie przeciętni, a Muzaj wręcz słaby, kończą baaaardzo mało piłek jak na atakujących

1

@MesQueUnClub96 ja się z brązu bym nie cieszył :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?