La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1595 Culés

1

Obejrzałem wczoraj 25 lat niewinności - sprawa Tomasza Komendy. Film dobry, ale odnoszę wrażenie, że delikatnie skrócony mimo, że trwał 2h. W sensie opowiedzianej historii. Jako widz nie wiem co tam się działo jeszcze poza scenami zawartymi w filmie, ale mogę się domyślić, że te mocne, wręcz hardcore sceny zostały celowo pominięte. Moje subiektywne odczucie jest takie, że Symetria to film z większym przekazem. Mimo, że zdarzyło mi się wczoraj wzruszyć na filmie. To z filmu symetria wyciągam więcej takich życiowych spraw i ''mądrości'' np tekst Dawida (Andrzej Chyra) Mówiący ''Świat nie ma sensu, trzeba mu go nadać samemu'' - Tutaj w filmie o Komendzie mi tego zabrakło. Fajnie jest przekaz, że nie można się poddawać, ale nie każdy wyciągnie coś dla siebie z tego filmu mam wrażenie. To jest moje subiektywne odczucie. Po obejrzeniu tego filmu.

1

@AmigoBlancos raczej nie chcieli pokazać bolcowania w celi :D dla mnie film sztos

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?