La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1397 Culés

7

Nie strzeliliśmy mało bramek w tym sezonie ligowym. Strzeliliśmy o jakieś 10-15 więcej niż zakładałem, ale nie da się wygrać spotkania kiedy obrońcy już nawet przeciwko Granadzie, Levante czy Celcie mają kupę w gaciach . Zaraz ktoś napisze, że Suarez strzelił 20 goli w sezonie i bym nam w tym momencie pomógł. Z nim byłby identyczny rezultat jego gole strzelili inni zawodnicy i tyle. Odszedł, bo przyszedł jego czas i tyle. W letnim okienku przyjdzie czas kolejnych zawodników. Obrona swoje zawaliła, a szczególnie środek. W tym sezonie nie było podstawowego środka obrony, bo grał Mingueza, Pique, Lenglet i Araujo, nawet De Jongowi się zdarzyło. Boczni też w defensywie klapa. O ile Dest może się jeszcze ukształtować, tak Alba i Roberto już nie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?