La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1390 Culés

konto usunięte

1

Jeżeli to prawda, że zwolnią Koemana, to ja już na zbyt wiele w przyszłym sezonie nie liczę... We wczorajszym meczu na prawdę grali świetnie, tylko skuteczność w wykorzystywaniu setek była beznadziejna. Jakby latem przyszli Depay i Aguero, to z taką grą zdobylibyśmy z kilkanaście punktów więcej w lidze, a i w LM na pewno byśmy bardziej powalczyli. Jeśli zwolnią Koemana i przyjdzie Xavi, który zacznie wszystko budować od nowa, to będziemy sezon w plecy - jak ktoś wczoraj przypomniał, czeka nas to, co Real w latach 2003-2006.
Jeśli na prawdę do tego dojdzie, to chyba po raz pierwszy zacznę żałować, że Laporta zastąpił Bartka.

0

@CzarnyKapelusz Wczoraj grali świetnie? Mówisz o drugiej połowie?

konto usunięte

1

@tbas Głównie o pierwszej, w której przy w miarę normalnej skuteczności powinni strzelić że trzy gole.

0

@CzarnyKapelusz Mogli ale tego nie zrobili. A jak wpadło na 1-1 tylwe ich widzielismy. Zmiany nic nie daja, pomysłu brak, .

konto usunięte

0

@tbas Jakby w tej drużynie grali piłkarze, którzy potrafią coś strzelić, to mielibyśmy w lidze z 15 punktów więcej.

0

@CzarnyKapelusz Rozumiem, że mamy gorszy skład od chociażby Granady, Celty i Levente.?

konto usunięte

0

@tbas Rozumiem, że według Ciebie z każdym innym trenerem byśmy ich pokonali z 5-0 bez napastnika?

0

@CzarnyKapelusz Z każdym lepszym trenerem, myślę, że tak. Ale czy 5-0 tego nie wiem, może 6

konto usunięte

0

@tbas Lubię ludzi żyjących marzeniami, zabawnie się was czyta :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?