- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1308 Culés
Gorące dyskusje
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
32 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
38 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1308 Culés
2
Po latach blamaży, upokorzeń i plucia w twarz kibiców przez zawodników, w końcu człowiek poczuł silniejsza chęć oglądania meczów. Nareszcie były większe emocje, zawodnicy pokazywali zaangażowanie i walkę, jakos ta gra wygladala. Co z tego jak ostatecznie kolejny już raz kibic zaliczył zderzenie z ziemia. Nadchodzi 6 ligowych finałów i mówią o tym głośno, ze każdy mecz będzie jak finał. Przychodzi pierwszy z pięciu finałów, czyli mecz z Granada po którym gdybyśmy wygrali mielibyśmy w końcu lidera, bo zarówno Królewscy i Atletico wystawili nam na tacy pierwsze miejsce. Zawodnicy Barcelony natomiast zamiast skorzystać z tej wielkiej okazji i po prostu wygrać z OSŁABIONA GRANADA na swoim stadionie, to oni nawet do bramki na 1:0 grali jakos bez wiary i zaangażowania większego, a jak już strzelili na 1:0, to później w ogóle w meczu już ich nie było. Pozostałe 5 finałów? Zamiast POKAZAĆ KIBICOM, ze im zależy, ze powalczą, bo dobra zdarzyła się ta przegrana, ale te ostatnie 5 meczów to będzie walka i chociaż wywieranie presji na rywalach, to nie. Z Valencia ledwo co wygrali przez dzień Messiego, ale dwa remisy pod rząd kolejno z Atletico i Levante to kolejny nieśmieszny żart skierowany w stronę wszystkich fanów i całej piłki. Celta Vigo? To pokazanie kolejny raz w krótkim czasie, ze tam nadal panuje frajernia i nieważne jak będzie dobrze w pewnym momencie sezonu, to pod koniec będzie znowu to samo. Z Eibar mogą tez przegrać dla mnie. Różnicy mi już to nie robi. Kolejny raz z rzedu pokazali, ze nie można ufać ich słowom.
1
@DaPidejpi
DOKŁADNIE O TYM MÓWIĘ
można było przegrać mistrza, mieć nawet 1-2 wpadki
kurde ale my notorycznei na finiszu sie zesralismy
granada, atletico, levante, celta
w najgorszych snach nie przyszło mi do głowy że az tak czesto pogubia punkty
zero charakteru, zero gry dla kibica
kolejny raz czuje jakby mi ktos naplul w twarz