La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1456 Culés

23

Jeżeli faktycznie Koeman miałby zostać tylko w przypadku, gdy nie znajdą nikogo innego, to Holender powinien podziękować ze względu na "zły stan zdrowia" i niech sobie Laporta szuka kogoś, kto to gówno, jakie zostawił Bartek, będzie dalej rzeźbił.

konto usunięte

0

@norbi77 Ale dlaczego ma zostawić skoro powiedział że ma siłę żeby prowadzić dalej Barcelone?

1

@norbi77 w sumie to i lepiej. Zaoszczędzimy na odszkodowaniu dla Ronalda. Pimienta weźmie za darmoche z braku laku

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@norbi77 Myślę, że to jednak są profesjonaliści, a nie obrażalskie chłopki co strzelają focha i robią na złość pracodawcy.

3

@norbi77 dokładnie to samo pomyślałem dzisiaj jak to przeczytałem. Mam nadzieję, że to ploty, bo jak taki brak szacunku mają mu okazywać to może faktycznie nie ma sensu. Mieliśmy wracać do świetności jako instytucja...

0

@Tales_Omletu A Ty jakbyś zereagował, gdyby Twój szef mówił, że Cię zwolni, ale jak nikogo na Twoje miejsce nie znajdzie, to jeszcze z tym poczeka.
Fajnie by Ci się pracowało?

konto usunięte

0

@norbi77 chyba czegoś nie wiem

0

@MesQueUnClub_87 Profesjonaliści? Tak robi profesjonalista, że okazuje brak szacunku i robi łaskę, że może go nie wywali jak nikogo na jego miejsce nie znajdzie?

0

@arasz1819 Ta decyzja będzie tak samo "piękna" jak ta, gdy Bartek wywalił Valverde. Za plecami i w nocy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?