- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1840 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
80 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
26
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1840 Culés
4
Skład Barcy na nowy sezon?
ter Stegen/Pena
Emerson/Dest - Garcia/Pique - Araujo/Romagnoli - Gaya/Alba
Roberto/Puig/deJong - Busquets/Nico - Pedri/Moriba/Coutinho
Messi/Collado - Aguero/Depay - Griezman/Fati
To daje 24 osobową kadrę. Nie wierze w możliwość sprzedaży kontuzjowanego tyle czasu Coutinho, zważywszy na jego pensję. Tak samo nie wierzę że opuści nas Roberto. Co do Griezmana to liczby go bronią a kosmiczny kontrakt 45 mln brutto skutecznie odstrasza wszystkich więc stety/niestety zostanie.
- Dlaczego Garcia, Aguero i Depay? Moim zdaniem oni są już na 99% w Barcelonie i dobrze, bo to okazje darmowe na rynku i cała trójka po prostu chce grać na Camp Nou.
- Dlaczego Romagnoli? Rok kontraktu i nie kwapi się do jego przedłużenia a to można wykorzystać bo Milan będzie chciał cokolwiek zarobić. Obrońcą jest klasy Światowej i moim zdaniem dodałby dużo pewności naszej obronie.
- Dlaczego Emerson? Bardzo dobrze spisuje się w Betisie i jest dla nas okazją do odkupu i dlatego trzeba to wykorzystać.
- Dlaczego Gaya? Bardzo dobry LO który dusi się w Walencji i moim zdaniem spokojnie wygryzie parodystę Albe a i też może zmusi go do odpowiedniego treningu i skupienia...
- Dlaczego Nico z Barcy B? Niech uczy się od Busquetsa tego, co może nam dać przez dekadę.
- Dlaczego Collado? Przedłużył kontrakt i musi awansować. Mniej niż Trincao i Bombelle na pewno nie da a może zaskoczy niczym niegdyś Pedro.
2
@FC1899Barca Fajny pomysł i realny. Tylko nie wiem jak ten Romagnoli cena mu dość mocno spada więc nie wiem jak tam u niego z formą w ostatnich miesiącach. Ale racja, trzeba ściągać za darmo zawodników albo z rocznym kontraktem.
3
@FC1899Barca prawie się zgadzam tylko uważam że Dembele powinien zostać ale to moje zdanie
1
@FC1899Barca Roberto w środku pomocy XDD