La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 815 Culés

0

Ciekaw jestem jak wyglądałaby teraz sytuacja Barcelony, gdyby w 2015 roku to Laporta wygrał wybory, a nie Bartomeu.

0

@Pawlak1992 To nie Barto wygrał wybory tylko tryplet.

0

@Pawlak1992 Pewnie po Liverpoolu nie byłoby już pewnych zawodników. Może i nawet po Romie.

0

@daniel32778 Nie byłoby Valverde. Proste.

0

@daniel32778 I może lepiej wykorzystalibyśmy pieniądze z transferu Neymara.

0

@Pawlak1992 Nie wydaje mi się, żeby odszedł w 2017. Obstawiam, że gdzieś w 2019 lub 2020.

1

@Pawlak1992 Uważam, że nie byłoby żadnej sprzedaży Neymara. Z tego co czytałem to najpierw klauzula miała wynosić 300mln, a Bartomeu obniżył do 222mln.

2

@Pawel13sz Jeśli tak, to kolejny raz pokazuje jakim przegrywem był Bartomeu. On chyba po prostu lubił być dymany, szkoda że cierpiał na tym klub.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?