La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 703 Culés

3

Uważam że temat Aguero w Barcelonie jest bardzo skomplikowany - piłkarz znowu ma kontuzje, nie wiemy czy uda mu się wrócić do formy sprzed serii kontuzji...
Szkoda mi się go zrobiło - kto pamięta np tego historycznego gola Aguero?


0

@JarekS myślę, że każdy to pamięta. Mam nadzieję, że tu przyjdzie.

0

@JarekS Tego gola to każdy pamięta :)

0

@JarekS Powiem tak. Oddać 33 letniego Luisa żeby wziąć 33 letniego wiecznie kontuzjowanego Aguero to tak bez sensu biznes, że szkoda gadać.

1

@JarekS Wolę przy tym golu głos Twarowskiego, ale fakt to się pamięta i tego się nie zapomina.

konto usunięte

0

@Coutinho007 tylko ze Suareza oddał inny zarząd. Nie można tutaj tego porównywać. Mam nadzieje, ze Aguero to będzie zmiennik jak przyjdzie, bo Laporta chce może ogarnąć topowa 9tkw

konto usunięte

0

@daniel32778 ja jednak z angielskim wole. Lepszy klimat do całej otoczki tej bramki

0

@DaPidejpi No od Braitha z peanością dałby wiecej ale jego kontuzje są problemem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?