- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1649 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
12
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1649 Culés
5
Felix, Leo, Depay, widzę że niczego się nie uczycie. Cały czas piłkarze o identycznym profilu. Bez 9-tki, bez skrzydeł. A później płacz
5
@tbas mimo wszystko wolę Felixa który lepiej wygląda na skrzydle od Griezmanna
8
@Messibestplayerintheworld w czym wygląda lepiej? Chyba w grzaniu ławki.
11
@tbas Stary jeśli wg Ciebie Griezz wygląda na skrzydle lepiej od Felixa to ja nie mam pytań...
0
@Bobo25 to nie jest skrzydłowy ludzie. Do tego grzeje ławkę. Znowu chcecie półśrodki, wrzucanie kogoś nie na swoją pozycję. 9 tka ma być 9tka a skrzydłowy skrzydłowym. Inaczej wiecznie będziecie na nowych narzekać
0
@tbas Stary nie ogarniasz chyba. Tu chodzi po pierwsze o kwestie finansowe - pozbycie się drugiego najwyższego kontraktu w zespole po Messim i wymienienie go na pewnie dwa razy mniejszy. Po drugie upychamy tego nieszczęsnego Griezzmana na lewym skrzydle, gdzie facet ma zero dryblingu i umiejętności wygrywania pojedynków 1 na 1...
Felix to potrafi, do tego jest szybki z piłką przy nodze i dobry technicznie, potrafi się odnaleźć w grze kombinacyjnej. Czy jest klasycznym lewoskrzydłowym? być może nie, ale ze swoimi walorami ma jak najbardziej prawo tam się odnaleźć.
Chcesz lewoskrzydłowego to trzeba było Neymara ściągnąć z powrotem, albo chociaż takiego Comana z Bayernu wyciągnąć. Niesteyy obie opcje nie realne.
0
@Bobo25 Ten twój nie szczęsny Grie wykreca lepsze staty niż Felix. Ani jeden ani drugi to nie skrzydło, a pozycja Leo. Jest to półśrodek. Co do Neymara pozostawie bez komentarza twoje teksty wiedzac, że finansowo nas nie stać.
0
@tbas Właśnie dziś ktoś wrzucił statystykę że Portugalczyk ma lepszy wynik jeśli chodzi o bramki w przeliczeniu na rozegrane minuty niż Griezmann...
Proszę:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10082165#comment-10082165
0
@Bobo25 I co z tego? A dlaczego nie gra? Gdyby była kontuzja to zrozumiem, ale on nie gra decyzja trenera.
0
@tbas może właśnie dlatego że nie bardzo jest miejsce dla piłkarza o takim profilu w AM, albo Simeone go nie widzi i tyle. A czy to znaczy że u nas też by nie grał?
0
@Bobo25 grałby ale mu mamy potrzeby na innych pozycjach. Idzie Depay jest Leo jest Fati. Jak Sprzedamy Dembele to nie ma skrzydeł