- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1836 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
DiSBlaDE
3
@macio_944 @PatrychoO @maroon @agaFCB @Spider_Man @PIWOSZ89 Co jest z Wami?! Jesteście w wieku... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1836 Culés
11
Felix niesamowity niewypał w Atletico. 7 goli i 5 asyst w sezonie ligowym. Dobrze grał w paru meczach z początku, potem ława albo pierwszy schodził. Ogólnie w 18 ostatnich meczach ligowych, repki itd, tylko gol i asysta. Rozumiem wymienić Griezmanna na kogoś treściwego kto mógłby być wartością dodaną dla Barcelony, ale boże nie na takiego placka XD. Gość w ogóle kolejny napastnik, który czuje się komfortowo gdzieś tam między strefami. Jeszcze te teksty, że Atletico gra defensywnie, a w Barcelonie mógłby błyszczeć bo tu inna gra. Te same bzdety ludzie pisali o Antku jak ktoś tam kiedyś jeszcze przed transferem wyliczał mu słabe liczby. To tak nie działa. Obyśmy nie dali nabić się w bambuko kolejny raz.
3
@Ratamahatta " Te same bzdety ludzie pisali o Antku jak ktoś tam kiedyś "
bzdura. Własnie przeciwnie, było wiele głosów że do nas nie pasuje bo to taki bardziej drugi napastnik, gdzie u nas tą rolę (jak i inne) wypełniał Leo.
Moim zdaniem Felix lepiej u nas by się wkomponował, nawet jeśli miałby być ustawiany na lewym skrzydle, on w przeciwieństwie do naszego Francuza potrafi minąć dryblingiem zawodnika, jest szybki z piłką i potrafi grać kombinacyjnie.
Nie da się zauważyć że obaj zawodnicy bardziej pasują swoim stylem do swoich drużyn przeciwnych. Dla mnie ta wymiana ma same plusy bo pewnie nawet na pensji na tym lepiej wyjdziemy, wszak Portugalczyk nie dostanie tych 20 baniek za sezon.
Jeśli jest w tych plotach ziarenko prawdy to mam nadzieję że wykiełkuje.
0
@Ratamahatta W atleti to i messi by mial polwoe bramek i asyst. Atleti to nie miejsce dla pilkarzy wybitnych technicznie ale slabyszch fizycznie.
0
@Ratamahatta żebyś tego nie odszczekiwał za pare sezonów. Chłop ma ogromny potencjał ofensywny a chyba każdy wie, ze w atletico odnaleźć się jest bardzo ciężko tym bardziej dla młodego piłkarza co pokazał przykład lemara który pierwsze sezony mocno zawodził. Ja na taka wymianę zapatruje się pozytywnie. Wymieniasz gościa co wsm nie ma jakiś mega umiejętności ofensywnych i posiada ogromna pensje na gościa 9 lat młodszego z mniejsza pensja i z ogromnym polem do rozwoju
0
@Ratamahatta a najlepsze jest to, ze podałeś jego statystyki 7 goli i 5 asyst co u nas byłoby dobrym wynikiem. Jakie statystyki ma Dembele? No właśnie