La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1853 Culés

konto usunięte

1

Jesteście zwolennikami wymiany Griezmann - Felix? + Proszę o krótka argumentację.

9

@masq Chłop ma ogromny potencjał ofensywny a chyba każdy wie, ze w atletico odnaleźć się jest bardzo ciężko tym bardziej dla młodego piłkarza co pokazał przykład lemara który pierwsze sezony mocno zawodził. Ja na taka wymianę zapatruje się pozytywnie. Wymieniasz gościa co wsm nie ma jakiś mega umiejętności ofensywnych i posiada ogromna pensje na gościa 9 lat młodszego z mniejsza pensja i z ogromnym polem do rozwoju

8

@masq tak, zdecydownaie. Bardziej profilem pasujący do nas zawodnik. Do tego młodszy i raczej na pewno mniejsza pensja.
Same plusy.

konto usunięte

1

@masq tak - gorszy nie jest a młodszy sporo :) na Nim możemy zarobić przez 10 lat - na Griezzu - max 2-3

2

@masq Młodszy z potencjałem. Nawet w razie gdy mu nie pójdzie można na nim zarobić. Do tego niższa pensja. Za to dziadka Griezmana za chwile nigdzie sprzedać się nie da. Do tego nie spełnił on pokladanych w nim nadzeji. Można mówić że ma drugie statystyki w zespole, ale kto miał je mieć Ter Stegen?

1

@masq NIE. Chłop to przereklamowaniec jak Dembele, w dodatku grający jeszcze chyba gorszy piach w ATM niż Dembele u nas, a fakt że jest Portugalczykiem od razu przywołuje moje piękne wspomnienia ostatniej dekady z Gomesem, Semedo czy teraz Trincao.

Nie dla kolejnego przereklamowańca Portugalczyka.
To samo tyczy się Francuzów.

0

@masq Zdecydowane TAK. Wiek+Pensja+Potencjał+Wierzę że odżył by przy bardziej ofensywnym stylu.

0

@masq
2 plusy pewne
1) dużo młodszy
2) mówi się o 2-3 krotnie mniejszej pensji

przy czym ja wymiane uważam 1:1 bez dopłat

a z poziomem sportowym - ciężko przewidzieć jakby sie to skończyło, jak z każdym transferem

dużo tych plotek, trzeba czekać na konkrety

0

@culesjasiules O to chodzi że jest gorszy ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?