La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1802 Culés

3

Prawdę powiedziawszy największym plusem wymiany Felix-Griezmann jest wiek Portugalczyka.
Biorąc pod uwagę że profil adaptacyjny ma zbliżony do Trincao to jego ewentualny pierwszy sezon w Barcelonie będzie zbliżony do historii Portugalczyka którego mamy w składzie. Pod kątem przyszłosci to dobre rozwiązanie, ale "na teraz" chłopak niczego nie rozwiązuje - kolejny dzieciak albo młody mężczyzna jak kto woli do ogrania lub nauczenia grania w nowym stylu. To jedyny zawodnik Simeone który nie nauczył się bronić zatem ten aspekt warto też brać pod uwagę. Z perspektywy przyszłego sezonu to dla Atletico będzie to wzmocnienie, ale z perspektywy 2-3 sezonów to wymiana na Felixa jest jak najbardziej na plus.

0

@JarekS czemu niby porównujesz go z Trincão? Bez przesady

2

@KacperVEB czytaj ze zrozumieniem - "profil adaptacyjny ma zbliżony do Trincao" - obserwowałem ich na długo wcześniej zanim jeden trafił do AM a drugi do Barcelony - pod wieloma względami są bardzo podobni do siebie pomimo innych pozycji na boisku.

1

@JarekS
plus zejscie z pensji, Felix zarabiałby 3 razy mniej niz griezmann

duzo tych plotek ja poczekam na rozwiazanie i bede kibicował tym co u nas beda grali

1

@JarekS No dobra ale dalej ich porównałeś. Ja jestem przekonany, ze przy naszym stylu Felix grałby jak na początku sezonu w atletico

1

@KacperVEB Trudno powiedzieć jaki mógłby być Felix w Barcelonie - nie wszystko da się przewidzieć - mi jako kibicowi wymiana może się podobać bo wartość Griezmanna będzie mocno spadać ze względu na wiek oraz jak celnie zauważył kolega @lucca87 mniejsza pensja także jest olbrzymim plusem.
Jeśli miałbym spojrzeć z zawodowego punktu widzenia jak chodzi o ocenę talentu młodego piłkarza to moja ekscytacja nie jest aż tak duża bo wiem że np. Trincao ma dużo większy talent, jakby pozbył się bojaźliwości z tego sezonu różnica by była bardzo widoczna. Widać że źle znosi ataki słowne np. Alby itd.
W przypadku Felixa byłbym bardziej ostrożny, gdyż ja jako obserwator widzę kilka niepokojących rzeczy w jego przypadku - zastanawiam się czy początek sezonu w AM o którym wspominasz to była jego życiówka do której doskoczy w przyszłości.

1

@JarekS
dokładnie 2 duże plusy

co tdo skali talentu ja nie oceniam, mniej wiecej wiem jaka ma skalę możliowsci ale nie ogladam go na codzień, jakies nadziej bym miał bo ma dobra technike i drybling ale w tak waznym wieku ważna jest też głowa

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?