La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 944 Culés

#Tiki-taka

Koszty Espai Barça były niedoszacowane i mogą przekroczyć miliard euro. Laporta chce utrzymać finansowanie z Goldman Sachs, które planował Bartomeu. [@rac1]

2

Czyli chociaż coś Bartomeu zrobił dobrze.

0

cholera jasna jaka duża kasa

8

Co by nie mówić o Barto, to na pieniądzach się znał... Gorzej, że na reszcie za bardzo już nie.

0

Ja nie wiem na co moze pojsc milard euro... Duzo strasznie duzo.

1

Nie mam zielonego pojęcia dlaczego pojawiają się komentarze że Bartomeu znał się na pieniądzach... jakby się znał to byśmy nie byli prawie bankrutami.
Finansowanie z Goldman Sachs to pozabankowe kredyty - nie znamy warunków kredytowych, wiemy że jako jedyni mogą nam pożyczyć olbrzymie pieniądze.
Projekt Espai Barça jest ważny, ale czemu jego budowa nie ruszyła kilka lat temu jak od dawna stadion się "rozpada", od dawna zmieniły się realia i standardy potrzeb kibiców, od dawna zeminiły się potrzeby reklamodawców itd.

konto usunięte

0

jeszcze wiecej placic trzeba średnim grajkom i messiemu dać 200mln za podpis a bedziemy grali na Estadi Johan Cruyff

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?