La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1836 Culés

1

Już parę osób widziałem uważa że Hansi nie przyjdzie, bo nie zostawi topowej kadry Niemiec dla skryzysowanej Barcelony. Pamiętam że takie same dywagacje były na temat Koemana, przecież jak można zostawić narodową kadrę z wielkim potencjałem tuż przed Euro żeby móc objąć Barcelonę w kryzysie, no jak widać można :P Szansa na trenowanie Barcy może już się nie powtórzyć, a w kontekście selekcjonera Niemiec moim zdaniem dostanie jeszcze sporo szans

1

@Mario96w porównywać Koemana, który jest Holendrem a jak wiadomo Holendrzy znaczyli i znaczą bardzo wiele dla Barcelony, dodatkowo większość kariery spędził grając w Barcelonie do gościa, który jedyny punkt wspólny jaki ma z tym klubem to zezłomowanie go 8:2 w Lm

0

@KacperVEB Heh tymbardziej na jego miejscu skorzystałbym z szansy wyłamania się ze schematu legendarnego DNA Barcelony :P

1

@Mario96w no może coś w tym jest co mówisz, ale nie wierzę, że przyjdzie bo znowu będzie trzeba odszkodowanie płacić zwolnionemu trenerowi

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?