- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1770 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
DiSBlaDE
3
@macio_944 @PatrychoO @maroon @agaFCB @Spider_Man @PIWOSZ89 Co jest z Wami?! Jesteście w wieku... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1770 Culés
70
Barca znalazła drugiego Messiego.
https://www.fcbarca.com/21947-barca-znalazla-kolejnego-messiego.html
Opcja na przyszłość.
https://www.fcbarca.com/21931-miralem-pjanic-opcja-na-przyszlosc.html
0
@Rewolucja123 ten Cou generalnie zapowiadał się dobrze, dobra droga kariery, ale kto wie czego w Barcy brakło, moim zdaniem przygotowania fizycznego, w tym sezonie jestem pewien,że byłby ważna częścią drużyny gdyby nie kontuzję.
Początek sezonu to głównie Cou i Fati... Niestety czuję jakby ich dwóch tu nigdy nie było
28
@Rewolucja123 Złota łopata dla pana się należy ^^
6
@Rewolucja123 Gdyby ich pozyskano za normalne pieniądze wcześniej niż pozyskano to nie wyszły by takie pewnie Jazzy jakie wyszły, Coutinho mentalnie poległ a Pjanić był już wyciśnięty jak cytryna i wyeksploatowany jak silnik starego Ikarusa jak do nas przychodził. Historia zatoczyła paskudne koło i obaj dzisiaj są zawodnikami Barcy na wylocie.
5
@jeyx77x Psychika mu padła. Kwota za którą go kupili też była kosmiczna i nie pomogła mu. Pjanić to już jako wypalony piłkarz o motoryce i fizyce dziadka do nas przyszedł. Obaj mogli przyjść za dużo mniejsze pieniądze i nikt do nich nie miał by oewnie takich pretensji i łatwiej było by sprzedać gdyby i tak nie odpalili a tak straty będą pewnie ogromne za nich.
1
@Coutinho007 Bartomeu odwalił jeden z najgorszych interesów z tym Pjanicem w całej swojej "prezydenturze". Pozbył się niechcianego Arthura sprowadzając niechcianego 30 letniego wypalonego zawodnika. Zrobił to przez to, bo był do tego zmuszony przez swoje nieudolne rządy i szastania pieniędzmi na prawo i lewo. Jak Laporta to ogarnie w całą swoją kadencję to będzie bardzo dobrze.
1
@Rewolucja123 Z perspektywy czasu takie informacje są na prawdę ciekawe.