- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1740 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1740 Culés
10
50% potężnej niegdyś grupy muzycznej TATU (staruchy pamiętają) będzie kandydowało do Dumy z ramienia partii towarzysza Władimira. Dzisiaj już nieprzypominająca dawnej dziewczynki Pani Julija Wołkowa konserwatywnie twierdzi, że wyrzekła by się syna geja. Co ciekawe dziewczyny słynęły z tego, że na scenie często się całowały i twierdziły, że są parą. Elastyczność poglądów Juliji jest odwrotnie proporcjonalna do elastyczności jej twarzy po wstrzyknięciu w siebie wszystkiego co oferują koncerny farmaceutyczne. Taka ciekawostka popołudniowa.
0
@arasz1819 ta czarna kiedyś się wydawała spoko :) nas nie dogoniat i do przodu ;).
p.s staruch pozdrawia
1
@KrystianR to właśnie ta czarna :]
0
@arasz1819 Nas nie dogoniat - pamiętam jak się pojawiły z wielkim bum na VIVA, ale podobno lesbijkami to one były tylko na potrzeby marketingu scenicznego.
1
@arasz1819 Szkoda mi takich ludzi. Najpierw żyły w kłamstwie marketingowego bełkotu, potem w kłamstwie operacji plastycznych, a teraz w kłamstwie autorytarnej władzy.
0
@arasz1819 Ale dupa była dobra. :)
2
@Kettger Oj tam Bartomeu cały czas żyje w kłamstwie a jest szczęśliwym czlowiekiem :)
2
@Coutinho007 Nie sądzę, aby był szczęśliwy. On myśli - problem tylko, że nie w tę stronę, w którą potrzeba. ;)
3
@arasz1819 dobra, odwołuje wszystko z 1 posta, no poza tym może że "wydawała się" ;)
https://img5.dmty.pl//uploads/202002/1582366012_lwfvit_600.jpg
1
@tbas Mówisz tak jakby teraz nie była :]
proszę jaka łada: https://zapodaj.net/4ed5f19606e3b.png.html
3
@Kettger No pod koniec swojej kadencji nie ale jak gadal bzdury, że Dembele jest lepszy niż Neymar i o tym, że jakiś świetny zawodnik nie ma DNA a kupował "Szrot" to pewnie był :)
0
@arasz1819 Odpowiednie służby grzecznie nakłoniły ją do zmiany poglądów :)
0
@arasz1819 Syna geja. A córki lesby? Bo widzę częstą dysmkryminację gejów przy braku dyskriminacji lesb co mnie martwi.