La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1715 Culés

18

Foden jest absolutnie świetnie zapowiadającym się zawodnikiem z wielkim talentem, ale już teraz porównywanie go do Leo czy tym bardziej stawianie go na tym samym poziomie to trochę głupota. To jest śmieszne, że zawsze kiedy pojawia się jakiś utalentowany dzeciak, to zaraz media piszą, że mamy nowego Messiego. Ilu to już takich było w przeszłości: Bojan Krkić, Alen Halilovic czy Martin Odegaard itd. Wiemy jak to się skończyło. Dajmy mu się rozwijać i jak za chwilę zdobędzie ze 2 Złote Piłki, to można go będzie z wolna lekko porównywać do Leo.
https://x.com/messi__puig/status/1395672688727707650

13

@Pilka_jest_okragla foden na poziomie messiego xd. Ja pitole co za barany

14

@Pilka_jest_okragla Chyba ludzie zapomnieli jak Messi grał w jego wieku

4

@Pilka_jest_okragla Moim zdaniem to nie jest poziom Leo, owszem jest utalentowany ale nie ta skala talentu.

3

@Pilka_jest_okragla Hahaha toś mi humor z rana poprawił

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?