La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1447 Culés

3

Mecz z Eibarem nie jest o pietruszkę. W przypadku spadku na 4 miejsce Barcelona traci 8 mln. Lepiej wystawić doświadczony skład, który powinien sobie poradzić (teoretycznie, bo ostatnio to ciężko z nimi trafić) niż zagrać młodymi chłopakami, którzy mają mniejsze szanse na wygranie tego meczu. Chyba 8 mln jest warte więcej niż kilkanaście minut jakiegoś juniora w pierwszym zespole.

konto usunięte

0

@Zoker To ważny mecz który musimy wygrać.

0

@Zoker z eibarem który już nie ma praktycznie szans na pozostanie w la liga?

2

@KacperVEB Z Granadą czy Levante, które już o nic nie grają też potraciliśmy punkty. Po tylu blamażach jeszcze nie potrafiłeś nauczyć się żeby nie lekceważyć przeciwnika?

1

@Zoker Granada grała o puchary.

1

@Zoker My to nie mamy pewności czy ten Doświadczony skład sobie poradzi z tym Eibar :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?