La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1840 Culés

3

Musicie odejść.
Nie.
No to musicie obniżyć zarobki.
Nie.
Ok.

0

@RosjaninBut to już nie bartomeu kolego ;)

konto usunięte

0

@RosjaninBut to w takim razie zostancie i pracujcie jak dotychczas.
- nie

I zalatwione

0

@RosjaninBut
- To trybuny do końca kontraktu. Co tam mówisz?, że głupia sprawa wyszła? :]

konto usunięte

0

@MesQueUnClub_87 No głupia, nie masz zawodników, kasy na nowych, bo mozesz przeznaczyć według ograniczen tylko ileś procent na pensje: https://www.fcbarca.com/97404-oficjalnie-limit-plac-fc-barcelony-zmniejszyl-sie-prawie-o-polowe,sortuj-najlepsze.html

No peszek...

1

@wyjasniecie W takim klubie nie siedzą licealiści z polskiej LaRambli tylko poważni ludzie, którzy są od tego by znaleźć wyjście z trudnej sytuacji, dlatego między innymi musieli wziąć pożyczkę, żeby część z nich dołożyć do tego co ewentualnie uda się pozyskać ze sprzedaży kilku zbędnych graczy i sprowadzić kilku nowych, którzy mają pomóc wygenerować większy przychód w następnym sezonie, bo za pierwsze miejsce w lidze są o wiele większe pieniądze, niż za 3, to samo kiedy odpadniesz 1/2, a nie w 1/8 czy 1/4 LM. W następnym okienku wykonać kolejny ruch i powoli wychodzić na prostą, a jak kibice wrócą na stadion co mam nadzieję, nie długo się wydarzy to dopiero budżet odżyje.

konto usunięte

0

@MesQueUnClub_87 Nie rozumiem personalnych wycieczek w kontekście wieku. Jest zresztą wycieczka nietrafiona. Pożyjemy zobaczymy czy jest tak jak mówisz, czy jednak Dembele zotanie i bedzie miał swój kontrakt na tym poziomie co ma.

Niestety niektórzy tu traktują piłkarzy jak rzeczy, znudził się to wywalamy, sprzedajemy, itp. itd. Fakty są takie, to nie jest niewolnik, FCB podpisała z nim kontrakt na poziomie jaki ma DOBROWOLNIE. Jeśli chce go gdzieś transferować, to musi być zgoda Dembele, której nie musi udzielić jeśli np. chcą go transferować do jakiś Chin lub za mniejszy kontrakt.

Dziecinne to jest grożenie trybunami.

1

@wyjasniecie Przecież z tymi licealistami to ja napisałem ogólnie, nie wiem czemu to wziąłeś akurat do siebie. Chciałem jedynie podkreślić, że nie ma tam przypadkowych ludzi. Owszem, ma ważny kontrakt, nie musi się zgodzić na transfer, ale jak nie godzi się na porozumienie stron i na upartego blokuje klub to tez mu mogą pokazać swoje niezadowolenie i zablokować go sportowo.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?