La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1492 Culés

2

Barcelona chce przedłużyć umowę z Dembele i zaoferowali mu przy tym obniżenie wynagrodzenia. Francuzowi zbytnio nie podoba się ta oferta i potrzebuje czasu do zastanowienia się.

Barcelona uważa, że ​​ich niższa oferta jest również uzasadniona faktem, że Dembele opuścił wiele meczów z powodu kontuzji w ciągu czterech lat. Kiedy grał, jego występy nie zawsze były na najwyższym poziomie, z wyjątkiem kilku meczów.

Klub czeka na decyzje piłkarza. Jeśli się nie zgodzi na przedłużenie umowy to klub sprzeda go w letnim okienku transferowym, by nie pozwolić mu odejść za darmo w 2022 roku.

[Luis Rojo] (via:Barcainfo)

2

@Messibestplayerintheworld powinni dać i więcej, ale za ilość meczy, bramek, trofeów itp. A nie stalka i żyją jak paczki w maśle

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?