La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1637 Culés

1

Kun praktycznie rok nie grał, ciągłe kontuzje, to jest ta rewolucja, czy pudrowanie trupa?

4

@kamilop Pudrowanie Leo.

0

@kamilop Jeszcze się sezon dobrze nie skończył chłopie :D

1

@MaziFCB Po prostu nie podoba mi się ten transfer, i z tą opinią nie muszę czekać do końca sezonu.

0

@kamilop Ansu też rok nie grał. Zezłomować? On ma 32 lata, przychodzi za darmo, jak to ma być okres przejściowy przed Haalandem na którego nikogo nie stać to tak. Wole jego niż Duńczyka.

0

@tbas No nie wyskakuj z porównaniem Ansu i Aguero. Ansu ma 18 lat, jest melodią przyszłości, ale przede wszystkim on już jest w Barcelonie.

0

@kamilop Nic to nie zmienia, odnoszę sie do kontuzji. 32 lata to nie koniec kariery. Na rok, za darmo i w końcu 9-tka, a nie udawana 9-tka

0

@kamilop Ja bym tak obecnie nie nazywał Ansu melodią przyszłości xddd gość ma już ksywę robocopa, 18 lat a pociachany jak ser szwajcarski. Nie byłbym takim optymistą co do jego powrotu xd

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?