- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1770 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
DiSBlaDE
3
@macio_944 @PatrychoO @maroon @agaFCB @Spider_Man @PIWOSZ89 Co jest z Wami?! Jesteście w wieku... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1770 Culés
6
Poranny przegląd prasy:
Leo Messi został najlepszym strzelcem La Liga! (30 bramek) [La Liga]
W wieku 46 lat zmarł Francesc Arnau Grabulosa, były bramkarz FC Barcelony, z którą związany był w latach 1994-2001. Po zakończeniu kariery piłkarskiej został dyrektorem sportowym Malagi, a następnie Realu Oviedo. [La Liga]
Leo Messi zdecydował się kontynuować grę w Barcelonie. [Achraf Ben Ayad]
Emerson opublikował zdjęcie na swoim Instagramie które może sugerować odejście z Realu Betis. [Insta news]
García Pimienta otrzymał potwierdzenie z Barcelony, że klub przedłużył jego kontrakt do końca następnego sezonu. [Mundo Deportivo]
,,Barcelona mnie nie doceniała. Nie doceniali mnie, a Atletico dało mi szansę. Zawsze będę wdzięczny temu klubowi za okazane zaufanie. Pomogli mi, gdy byłem w trudnym momencie i cierpiałem. To mistrzostwo jest dla mnie wyjątkowe, bo kosztowało mnie i moją rodzinę naprawdę wiele.”
Luis Suarez po zdobyciu mistrzostwa z Atletico. [Fabrizio Romano]
Pokonując wczoraj Eibar zapewniliśmy sobie 3 miejsce na koniec sezonu. [La Liga]
Oficjalnie: Barcelona zmierzy się z Realem Madryt w półfinale Superpucharu Hiszpanii w Styczniu 2022, Atletico zmierzy się z Athleticiem Bilbao.
Everton jest zainteresowany Neto, za którego Barça żąda 16 milionów euro. [Sport]
OGC Nice ogłosiło, że wykupi Jean-Claira Todibo za 8,5+7 mln €. Wszystkie strony są zadowolone z tego przebiegu zdarzeń - zawodnik odzyskał formę, francuski team jest zadowolony z obrońcy, który błyszczy w lidze, a Katalończycy otrzymają potrzebne im pieniądze. [Marca]
Getafe C.F. już miesiąc temu ogłosiło, że chcą zatrzymać Carles Aleñę, ale nie zamierzają płacić umówione 8 mln €. Wkrótce ma dojść do negocjacji z FC Barceloną. [Catalunya Radio]
0
@Barca_Big_Moment No, nie wiem czy za tyle nam się go uda sprzedać... 32 lata i nie gra nawet w PK.
0
@Barca_Big_Moment Szkoda że Todibo ma siano w głowie. Z Araujo mogła być piękna obrona